Конкурс "Безпечні стійкі громади" представили громадам Хмільницького району

Конкурс "Безпечні стійкі громади" представили громадам Хмільницького району

17:35 12.04.2024

12 квітня відбулася інформаційна зустріч для керівників та представників громад Хмільницького району. Такі зустрічі відбуваються в рамках конкурсу обласної ради "Безпечні стійкі громади".

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий зазначив, що головні напрями цьогорічного обласного конкурсу відповідають принципам і пріоритетам, затвердженим рішенням сесії облради:

  • "Безпека і оборона" - сприяння підтримці підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, цивільний захист, правопорядок та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій;
  • "Стійкість" - облаштування укриттів у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, громадських місцях тощо;
  • "Турбота" - забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та реабілітації військовослужбовців, їх родин.

Завданням, мрією та пріоритетом №1 для України та українців є Перемога. І для цього потрібні ресурси. Саме тому пріоритет "безпека та оборона" - №1 для формування обласного та місцевих бюджетів. Хлопці й дівчата на передовій захищають нас, а ми їм повинні допомагати, - сказав Вячеслав Соколовий. - Обласний конкурс буде ще одним додатковим інструментом для підтримки наших захисників.

Конкурс "Безпечні стійкі громади" представили громадам Хмільницького району

Голова обласної ради зазначив, що загальний фонд конкурсу з обласного бюджету - 43 млн грн. За правилами співфінансування 50 на 50 сума збільшиться вдвічі - 86 млн грн.

Калинівський міський голова Василь Поліщук підкреслив важливість проведення обласного конкурсу. Він запевнив, що громада братиме активну участь у написанні проєктів.

Конкурс "Безпечні стійкі громади" представили громадам Хмільницького району

Детально про порядок та умови конкурсу розповіла керівниця управління виконавчого апарату обласної ради Єлизавета Савчук. Умови дозволяють подавати проєкти у партнерстві з іншими громадами - так зване міжмуніципальне співробітництво. Реалізовані усі ініціативи мають бути до кінця 2024 року.

Всю інформацію про умови конкурсу та участь у ньому можна отримати за посиланням.

Нагадаємо, у рамках конкурсу обласної ради "Безпечні стійкі громади" відбулася інформаційна зустріч для керівників та представників громад Тульчинського району. Участь у заході взяли голова обласної ради Вячеслав Соколовий, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький.

Читайте також

У Хмільницькому районі через коротке замикання загорівся приватний будинок
Детальніше
Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради
Детальніше
Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників
Детальніше
У Стрижавці та Мізяківських Хуторах капітально відремонтували ліцеї
Детальніше
Де знайдуть кошти для фінансування вінницького Центру інфекційних хвороб
Детальніше
Депутати з'ясовували чи усунули резонансні порушення в психоневрологічному будинку-інтернаті
Детальніше