Рибоохоронний рейд у Вінниці - що інспектори знайшли на ринках міста

Рибоохоронний рейд у Вінниці - що інспектори знайшли на ринках міста

17:22 12.04.2024

12 квітня інспектори Вінницького рибоохоронного патруля здійснили спільний рибоохоронний рейд з представниками держпродспоживслужби та екологічної інспекції у Вінницькій області. Основна мета була перевірити ринки у Вінниці щодо дотримання правил у сфері рибальства.

Під час рейду перевіряли законність вилову риби, що продавали на ринках. Крім цього, перевірили охоплення обов'язковою ветеринарно-санітарною експертизою свіжої риби, що продавали на ринках.

Під час рейду порушень законодавства не виявили. Одночасно проводили масово-роз'яснювальну роботу із попередженням про відповідальність за порушення правил любительського рибальства. Нагадали про заборону продажу або скуповування риби, ікри та водних безхребетних і продуктів їх переробки без наявності документа, що підтверджує законність їх придбання, та сертифіката якості, - наголошують у Вінницькому рибоохоронному патрулі.

Рибоохоронний рейд у Вінниці - що інспектори знайшли на ринках містаРибоохоронний рейд у Вінниці - що інспектори знайшли на ринках міста

Вінничан закликають суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту, адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.

Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном "гарячої лінії":

  • (068) 018 37 52.

Нагадаємо, улов на 120 тисяч гривень: поліція зафіксувала факт незаконної риболовлі у Вінницькому районі. Житель Літинської громади на річці Згар здійснював незаконний вилов риби сітками.

Читайте також

Житель Вінниччини під час нересту наловив карасів на понад 11 тис. грн
Детальніше
На Жмеринщині незаконно вирубали дерев на понад 800 тис. грн
Детальніше
Житель Стрижавської громади сплатить понад 20 тис. грн за сім зрубаних дерев
Детальніше
У Вінниці на місцевих ринках перевірили рибу на свіжість
Детальніше
Браконьєр на водоймах Вінниччині наловив риби на майже на 800 000 гривень
Детальніше
У Південному Бузі браконьєр виловлював рибу сітками
Детальніше