"Безпечні стійкі громади": відбулась інформаційна зустріч в Тульчинському районі

"Безпечні стійкі громади": відбулась інформаційна зустріч в Тульчинському районі

16:16 11.04.2024

11 квітня у рамках конкурсу обласної ради "Безпечні стійкі громади" відбулася інформаційна зустріч для керівників та представників громад Тульчинського району. Участь у заході взяли голова обласної ради Вячеслав Соколовий, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький.

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий, відкриваючи зустріч, зазначив, що загальна сума коштів, передбачена в обласному бюджеті на реалізацію проєктів, складає 43 млн грн. За умови співфінансування 50х50 (обласний та місцеві бюджети) є можливість спільними зусиллями органів місцевого самоврядування реалізувати проєкти щонайменше на 86 млн грн.

Головне, щоб ті проєкти, які ви сформуєте та запропонуєте, а потім  реалізуєте, досягли своєї основної цілі - це безпека людей, які проживають у ваших громадах, або ж серйозно допомагали нашим військовим виконувати їхні завдання, - звернувся до представників громад Вячеслав Соколовий.

"Безпечні стійкі громади": відбулась інформаційна зустріч в Тульчинському районі

Головні напрями обласного конкурсу відповідають принципам і пріоритетам, затвердженим рішенням сесії облради:

  • "Безпека і оборона" - сприяння підтримці підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, цивільний захист, правопорядок та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій;
  • "Стійкість" - облаштування укриттів у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, громадських місцях тощо;
  • "Турбота" - забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та реабілітації військовослужбовців, їх родин.
"Безпечні стійкі громади": відбулась інформаційна зустріч в Тульчинському районі

Тульчинський міський голова Валерій Весняний відзначив важливість такого конкурсу і співфінансування проєктів. Він подякував обласній владі та голові обласної Ради за те,  що в такий важкий для країни та громад час були знайдені можливості для проведення конкурсу.

Тема - надзвичайно актуальна! - наголосив Валерій Весняний. - Конкурс охоплює саме ті напрями, до яких нині прикута увага. Є і підтримка військових, і турбота про сім’ї наших захисників, допомога тим, хто цього потребує. Є напрямок "Укриття", що надзвичайно важливо. Вважаю, що проєкти мають подати усі громади.

Детально про Порядок та умови конкурсу розповіла керівниця управління виконавчого апарату Єлизавета Савчук.

Умови дозволяють подавати проєкти у партнерстві з іншими громадами - так зване міжмуніципальне співробітництво. Реалізовані усі ініціативи мають бути до кінця 2024 року.

11 квітня інформаційну зустріч по конкурсу "Безпечні стійкі громади" працівники виконавчого апарата обласної ради провели з керівниками та представниками територіальних громад Гайсинського району. Участь у ній взяв заступник голови обласної ради Анатолій Ткач та голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук.

Співробітниці виконавчого апарату обласної ради Єлизавета Савчук та Олеся Панасюк провели покроковий розбір конкурсної заявки та відповіли на запитання присутніх.

Всю інформацію про умови конкурсу та участь у ньому можна отримати за посиланням.

Нагадаємо, розпочалися інформаційні зустрічі з керівниками та представниками громад в рамках конкурсу обласної Ради "Безпечні стійкі громади". Першу таку зустріч провели для громад Могилів-Подільського та Жмеринського районів. Захід відбувся у Шаргородській міській раді.

Читайте також

Завершився стипендіальний конкурс для молоді від "Подільської громади"
Детальніше
На міжнародному конкурсі мистецтв юні жмеринчани вибороли десяток нагород
Детальніше
У Вінниці стартував конкурс інноваційних екологічних проєктів «Екотопія Поділля»
Детальніше
На Вінниччині діє реабілітаційний центр для поранених воїнів і постраждалих від війни тварин
Детальніше
Колектив з Вінницьких Хуторів переміг у Всеукраїнському конкурсі хорового мистецтва
Детальніше
Конкурс "Безпечні стійкі громади" представили громадам Хмільницького району
Детальніше