Комісія Мінмолодіспорту схвалила новий статус для ліцею на Вінниччині
Комісія Міністерства молоді та спорту розглянула заяву Вінницької обласної Ради й надані матеріали, за результатами чого прийняла рішення надати Брацлавському спортивному ліцею статус закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю.
Про це 22 липня інформує ВІТА ТБ посилаючись на Вінницьку обласну раду.
Спортивних ліцеїв не так багато в Україні. На Вінниччині діє два таких заклади — Брацлавський та Мурованокуриловецький. А для того, щоб Брацлавському ліцею отримати відповідний статус, потрібно було створити, перш за все, матеріально-технічну базу. У закладі можна проводити і тренувальні збори, і змагання, — сказав заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.
Завдання закладу — забезпечення, організація і проведення інтенсивного та високоефективного навчально-тренувального процесу, забезпечення участі учнів у спортивних змаганнях різного рівня, підготовка спортсменів з олімпійських видів спорту, які здатні успішно брати участь у всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях різного рівня, створення учням сприятливих умов для навчання і відпочинку.
Як ліцей готувався до нового статусу
Ігор Івасюк розповів, що заклад готувався до таких змін протягом останніх п'яти років.
Потрібно було також певною мірою зарекомендувати себе серед громадськості, молоді й батьків. І я дякую педагогічному колективу Брацлавського ліцею та його керівництву, що вони наполегливо робили все для того, щоб підняти авторитет ліцею. Він користується величезною популярністю, немає проблем з набором учнів, — додав Ігор Івасюк.
У закладі створені умови для фізичного та спортивного зростання дітей, є необхідна матеріально-технічна база для вивчення загальноосвітніх предметів.
Фактично всі кабінети обладнані мультимедійними дошками, комп'ютерами, є відповідне методичне й дидактичне забезпечення, заклад укомплектовано професійними фахівцями. Думаю, для Вінниччини це величезний плюс, — зауважив Ігор Івасюк.
Питання діяльності Брацлавського спортивного ліцею та оновлення його статуту має розглянути профільна комісія обласної Ради, а також депутати на сесії.





