Дві жительки Тульчинської громади отримали звання "Мати - героїня"
В Тульчинській громаді двом матерям вручили почесне звання "Мати - героїня".
Про це 27 квітня інформує Тульчинська районна державна адміністрація.
За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, відповідно Указу Президента України від 29 січня 2024 року № 33/2024 присвоєно почесне звання "Мати-героїня" - Удаловій Людмилі Петрівні, матері семи дітей, жительці села Тиманівка та Криворучко Галині Степанівні, матері п’яти дітей, жительці села Кинашів, - йдеться у повідомленні.
![100-річний ювілей відсвяткував ветеран та мудрий педагог з Вапнярки](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/445502765_763206452668602_7849587529771087365_n.jpg?itok=IjCV9Snt)
Один із синів Криворучко Галини Степанівни наразі боронить Україну від російського окупанта.
Нагадаємо, соту заквітчану весну зустрів житель селища Вапнярка - Пірожок Василь Юстимович. Чимало мешканців громади знають його, як поважного і мудрого вчителя, досвідченого педагога, ветерана Другої Світової війни, справжнього патріота рідної української землі, а ще щироко і відкритого чоловіка.