100-річний ювілей відсвяткував ветеран та мудрий педагог з Вапнярки

100-річний ювілей відсвяткував ветеран та мудрий педагог з Вапнярки

16:15 04.04.2024

Соту заквітчану весну зустрів житель селища Вапнярка - Пірожок Василь Юстимович. Чимало мешканців громади знають його, як поважного і мудрого вчителя, досвідченого педагога, ветерана Другої Світової війни, справжнього патріота рідної української землі, а ще щироко і відкритого чоловіка.

3 квітня Василю Юстимовичу виповнилося 100 років. З цією важливою життєвою подією привітали ювіляра земляки. Гості висловили щирі та добрі слова побажання ювіляру, подякували за багаторічну сумлінну працю на благо рідного краю, та вручили квіти та подарунки з нагоди свята. У дружньому колі зібралась родина.

Про своє життя ювіляр може розповідати годинами, бо в ньому вистачало усього: і смутку, і радості, і випробувань, і самовідданої праці для людей та з людьми. Ще в дитинстві Василь Юстимович пізнав лихо Голодомору, а в юності - жахи Другої Cвітової війни та повоєнні роки виснажливої роботи. Все, за що б не брався, робив з душею, - зазначають на сторінці Вапнярської громади.

Сторічний ювілей відсвяткував ветеран та мудрий педагог з Вапнярки

Василь Юстимович - гостинний господар та цікавий співрозмовник. Господь благословив його на довге життя при ясному розумі та відмінній пам’яті. Він досі пам’ятає, як називається його військовий командир, з трепетом згадує понад сорок років вчительства, чітко пригадує багатьох жителів Вапнярки, та навіть місцезнаходження вапнярських підприємств та установ. Втім аж ніяк не сподівався дідусь зустріти своє 100-річчя в час війни. Болить його душа за долю України, її людей, але він твердо вірить, що справедливість буде відновлена - українці неодмінно переможуть. І пообіцяв присутнім, що в такому ж складі гостей зустріне Перемогу і побажав усім миру і добра.

Сторічний ювілей відсвяткував ветеран та мудрий педагог з Вапнярки

Нагадаємо, свій 100-річний ювілей відзначила вінничанка Євгенія Дубова. Її привітали директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова, депутатка Вінницької міської ради Катерина Поджаренко та Оксана Гандзій - голова комітету мікрорайону Слов’янка, де проживає ювілярка. 

Читайте також

У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників
Детальніше
Із наповненими кошиками та вірою в диво православні християни та греко-католики відзначили Великдень
Детальніше
У Великодню ніч комендантську годину у Вінниці не скасовано
Детальніше
«Голос Вапнярки»: журналіст з Одеси заснував газету в одній з громад Вінниччини
Детальніше
На Великдень у Вінниці та області посилять заходи безпеки
Детальніше
Вінницька господиня спекла паски до Великодня та передасть їх українським захисникам
Детальніше