Вінницькі орієнтувальники успішно виступили на чемпіонаті України

16:20 04.04.2024

Днями завершився чемпіонат України зі спортивного орієнтування – старт сезону 2024 року з цього виду спорту. Традиційно Вінницю представляли вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2, які привезли комплект нагород та гідно представили наше місто та область на цих змаганнях.

Як розповіла тренерка зі спортивного орієнтування МДЮСШ №2 Людмила Пронтішева, змагання тривали три дні. Традиційно перший та другий – середня та довга лісові дистанції. Третій – спринт по центральній частині міста Ужгород.

У лісових мальовничих просторах Карпатських гір біля міста Ужгород зібралися понад 720 спортсменів різного віку на весняний чемпіонат України зі спортивного орієнтування, – каже тренерка.

Вона зазначила, що на Всеукраїнський турнір з’їхались хлопці та дівчата з різних регіонів України.

Зі спортсменів МДЮСШ №2 у перший день найкращими були Артем Жуковський та Гліб Козловський, які вибороли золоті нагороди, а «срібло» – у Владислава Жуковського. Всього за цей день у команді Вінницької області спортсмени вибороли 6 медалей.

У другий день чемпіонату спортсмени мали подолати 11 км з 25 контрольними пунктами.

Цього дня нашому Артему Жуковському не було рівних. У підсумку він знову посів 1 місце. А в групі 16-річних спортсменів, де змагалися наші вихованці – Владислав Жуковський та Гліб Козловський, хлопці вибороли срібло та бронзу відповідно. І знову наші вінничани вибороли шість медалей, – зазначила Людмила Пронтішева.

Фінального дня змагання на коротких дистанціях по місту Ужгород приніс Артему Жуковському на дистанціях більш як 5 км з 20 контрольними пунктами чергове «золото». Юлія Денесюк у групі Ж-18 виборола 3 місце. Ілля Отрешко у групі чоловічої «Еліти» також виборов першість.

Також разом зі спортсменами МДЮСШ №2 в команді на своїх дистанціях змагалися і ветерани.

Надія Шип всі три дні в команду додавала свої медалі 1 та 2 ґатунку по групі Ж-50. Також і Наталя Уманець з Гайсина по групі Ж-40 всі дні була з медалями, а Олександр Малоголовчук у групі Ч-55 другого та третього дня приніс в команду срібні медалі.

Підсумовуючи, можу сказати, що сезон 2024 року у спортивному орієнтуванні розпочався досить плідно. Зазначу, що загалом ми принесли команді Вінницької області 18 медалей різного ґатунку. Попереду у нас не менш цікаві змагання чемпіонатів України. Будемо і надалі тримати цей високий рівень, – прокоментувала тренерка зі спортивного орієнтування МДЮСШ №2 Людмила Пронтішева.

Нагадаємо, у Вінниці відбувся чемпіонат України з гімнастики художньої серед школярів. Юні вихованки Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 вибороли дві золотих, три срібних та дві бронзові нагороди.

У Вінниці відкрили традиційну патріотичну гру серед школярів «Сокіл» («Джура»)
Детальніше
У Вінницькій громаді завершились змагання з футзалу серед аматорських колективів