Для вінницьких військових збудують ще одну каплицю

Для вінницьких військових збудують ще одну каплицю

11:56 21.10.2025

В одній з військових частин на Вінниччині відбулася пам'ятна духовна подія: освячення місця під будівництво каплиці на честь Покрову Пресвятої Богородиці.

Про це 21 жовтня інформує пресслужба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ).

З благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона звершили освячення настоятель Свято-Вознесенського чоловічого монастиря архімандрит Софроній (Чуприна) разом із військовим капеланом, - йдеться у повідомленні.

Урочиста подія стала символом духовного єднання, віри та підтримки наших захисників, які щодня стоять на варті миру й незалежності України.

Для вінницьких військових збудують ще одну каплицю

Нагадаємо, у 120 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ створили капличку Пресвятої Богородиці. Про це інформують у самій бригаді.

Читайте також

Вже не в полоні на Вінниччині громада з прапорами та квітами зустріла свого Героя
Вже не в полоні: на Вінниччині громада з прапорами та квітами зустріла свого Героя
Детальніше
Загроза з повітря жителів Вінниччини закликають бути максимально пильними через ризик застосування балістики
Загроза з повітря: вінничан закликають бути максимально пильними через ризик застосування балістики
Детальніше
Залишив 5-місячного сина і пішов у вічність Вінниця прощається з 23-річним розвідником
Залишив 5-місячного сина і пішов у вічність: Вінниця прощається з 23-річним розвідником
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Робота для героїв на Вінниччині розширюють мережу вакансій для захисників у кожному районі
Робота для героїв: на Вінниччині розширюють мережу вакансій для захисників у кожному районі
Детальніше
Герої без зброї у Вінницькій громаді нагородили волонтерів, які щодня готують тони домашньої їжі для передової
Герої без зброї: у Вінницькій громаді нагородили волонтерів, які щодня готують тони домашньої їжі для передової
Детальніше