Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради

Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради

16:42 28.04.2024

26 квітня Вячеслав Соколовий провів чергову 52 сесію Вінницької обласної ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у війні з російським агресором.

Перед розглядом питань порядку денного депутати заслухали важливу для громад Вінниччини інформацію про утримання доріг і виділення коштів для цього. Перед депутатами з доповіддю виступив начальник управління дорожнього господарства обласної військової адміністрації Артем Войтович.

Депутати заслухали інформацію про виконання:

  • Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2023 рік;
  • обласного бюджету Вінницької області за 2023 рік;
  • Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2021-2025 роки; 
  • Стратегії збалансованого розвитку Вінницької області на період до 2027 року та виконання Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації за 2023 рік.

На сесії про свою діяльність прозвітувала постійна комісія з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 

Депутати внесли зміни до плану роботи обласної ради на 2024 рік та зняли з контролю рішення обласної ради.

Крім того, рішенням сесії внесені зміни до:

  • Порядку формування, фінансування і моніторингу виконання регіональних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного розвитку Вінницької області; 
  • Положення про порядок передачі об'єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області;
  • рішень сесій Вінницької обласної ради.

Під час пленарного засідання депутати надали згоду Вінницькій обласній філармонії ім. М. Д. Леонтовича на встановлення меморіальної дошки визначному культурному діячеві України Анатолію Левицькому у зв’язку з вагомим внеском у розвиток культури Вінниччини.

Депутати погодили Інвестиційну програму комунального підприємства "Вінницяоблтеплоенерго" на 2023-2024 роки у новій редакції.

На засіданні також розглянули та погодили низку приймання-передачі комунального майна, встановлення інженерного обладнання, фінансово-кредитну підтримку комунальних підприємств.

Загалом на черговій 52 сесії Вінницької обласної ради було розглянуто та ухвалено рішення з 25 питань порядку денного.

Нагадаємо, відбулась 44 сесія Вінницької міської ради. Депутати розглянули 49 питань порядку денного та затвердили рішення, пов’язані з підсиленням економічних показників, освітою та підтримкою військових. Зокрема на потреби оборонців передали черговий пакет допомоги – 21 млн грн.

Читайте також

"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше
У Вінниці змінився керівник Клінічного Центру інфекційних хвороб
Детальніше
В Копайгородській громаді переобладнають гуртожиток під квартири для переселенців
Детальніше
"Маємо узгодити всі питання": обговорили передачу "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради
Детальніше
Визначили кандидатів для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»
Детальніше