Безпека, оборона, стійкість, турбота важливі рішення квітневої сесії Вінницької міськради

Безпека, оборона, стійкість, турбота: важливі рішення квітневої сесії Вінницької міськради

18:26 26.04.2024

26 квітня відбулась 44 сесія Вінницької міської ради. Депутати розглянули 49 питань порядку денного та затвердили рішення, пов’язані з підсиленням економічних показників, освітою та підтримкою військових. Зокрема на потреби оборонців передали черговий пакет допомоги – 21 млн грн.

Питання, розглянуті на сесії, відповідають ключовим пріоритетам Вінницької міської ради – безпека та оборона, стійкість та турбота, зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

21 млн на оборону

Депутати міської ради проголосували за виділення коштів на пріоритет «Безпека та оборона». Рішенням сесії передбачено чергові видатки на допомогу військовим частинам та формуванням, посилення безпекових заходів.

Цим рішенням ми традиційно левову частку фінансів спрямовуємо на пріоритети "Безпека та оборона", "Стійкість", "Турбота". І, зокрема, вже традиційно на кожній сесії виділяємо відповідну субвенцію військовим частинам, крім закупівлі обладнання, до речі. Так для чотирьох військових частин направляємо 12 млн грн. Крім того, ще іншим підрозділам Сил оборони передбачаємо 9 млн, – прокоментував Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Затвердили Програму розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2024–2026 роки

Реалізація Програми відповідає одному з основних пріоритетів Вінницької міської ради – це стійкість. Економічний розвиток, за словами Сергія Моргунова, передбачає ефективну роботу бізнесу, тож міська влада має на меті продовжувати створювати для цього відповідні умови. У результаті реалізації цієї Програми очікуємо наступні результати: появу нових видів підтримки МСП, приріст кількості суб’єктів господарювання, а також покращення ситуації на ринку праці шляхом створення нових робочих місць.

Затвердили план формування прогнозованої мережі закладів середньої освіти на 2026-2027 роки

В Україні триває трансформація системи освіти та впровадження концепції «Нова українська школа». Наступним етапом реформи стане формування мережі закладів освіти, яка з 2027-го року забезпечуватиме надання загальної середньої освіти з початкових шкіл, гімназій та ліцеїв.

Затвердили звіт про виконання комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади» у 2023 році

Йдеться про надання муніципальних пільг, допомог та компенсацій, підтримку діяльності громадських організацій, які мають соціальне спрямування, зміцнення інституту сім’ї та надання соціальних послуг жителям громади.

Стале функціонування постів спостереження за станом атмосферного повітря

Під час засідання сесії також затвердили рішення щодо виділення субвенції державного бюджету для Вінницького обласного центру з гідрометеорології.

Крім того, затвердили звіт про виконання «Комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки» (зі змінами) у 2023 році.

Нагадаємо, під час чергового засідання сесії Вінницької міської ради 26 квітня затвердили Програму розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2024–2026 роки. 

Читайте також

Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше
Питання реабілітації ветеранів розглянули на Координаційній раді з питань місцевого самоврядування
Детальніше
Вінниця цьогоріч прийняла третій Всеукраїнський діалог «Громади – ветеранам»
Детальніше
У Вінниці з робочим візитом побувала Посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова
Детальніше
У Вінниці схвалили Положення про найменування та перейменування об’єктів громади
Детальніше
Діти-сироти зробили обереги для поранених воїнів, які проходять лікування у Вінниці
Детальніше