У день 38-ї річниці Чорнобильської трагедії відзначили вінницьких ліквідаторів аварії

У день 38-ї річниці Чорнобильської трагедії відзначили вінницьких ліквідаторів аварії

16:23 26.04.2024

З нагоди відзначення 38-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Головному управлінні Нацполіції Вінниччини заступник начальника Володимир Олексюк відзначив ветеранів-ліквідаторів, які мужньо виконували свій професійний обов’язок та врятували світ від радіаційної загрози. 

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Щоразу, коли ми чуємо слово «Чорнобиль», мимоволі постає страшна асоціація: катастрофа, пожежа, небезпека, людські жертви, радіація, відселення… Чорнобиль — не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ризикуючи своїм життям і здоров'ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації. Цей подвиг навічно залишиться у пам’яті українського народу. Хоча пройшло вже 38 років, але жахливі наслідки тієї аварії відчуваємо й сьогодні. Дякую вам за вашу працю та бажаю міцного здоров’я, наснаги й миру, - звернувся до ліквідаторів полковник поліції.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих колег - тих, хто ціною свого життя, врятував людей.

У день 38-ї річниці Чорнобильської трагедії відзначили вінницьких ліквідаторів аварії

Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф. Вічна пам’ять жертвам Чорнобильської трагедії. Вічна слава Героям, які врятували світ від атомної катастрофи.

Нагадаємо, найбільша техногенна катастрофа 20 століття, що сколихнула увесь світ. Сьогодні у Вінниці вшановують 38 роковини аварії на Чорнобильській АЕС.

Читайте також

18-річний водій електросамоката збив пенсіонерку на тротуарі у центрі Вінниці
18-річний водій електросамоката збив пенсіонерку на тротуарі у центрі Вінниці
Детальніше
На Вінниччині 14-річний підліток розбився на мопеді за травми дитини судитимуть батька
На Вінниччині 14-річний підліток розбився на мопеді: за травми дитини судитимуть батька
Детальніше
Тікав від поліції — убив комунальника справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Тікав від поліції — убив комунальника: справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Детальніше
Вдруге за рік вінницькі патрульні зупинили водія під кайфом і без прав
Вдруге за рік: вінницькі патрульні зупинили водія під "кайфом" і без прав
Детальніше
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai: постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
Детальніше
«Драгер» зашкалив у Вінниці зупинили водія, чий стан сп’яніння у вісім разів перевищив норму
У Вінниці зупинили водія, чий стан сп’яніння у вісім разів перевищив норму
Детальніше