30 кращих спортсменів з Вінниччини отримають стипендії

30 кращих спортсменів з Вінниччини отримають стипендії

12:13 19.08.2022

19 серпня під головуванням Наталії Замкової відбулось засідання комісії обласної Ради в галузі спорту. Головним питанням було призначенням стипендій провідним спортсменам.

Члени комісії обговорили питання встановлення стипендій обласної ради та обласної державної адміністрації провідним спортсменам області з олімпійських, паралімпійських і дефлімпійських видів спорту, стипендій та матеріальної допомоги ветеранам спорту, одноразової винагороди за високі спортивні результати кращим спортсменам місяця, матеріальної допомоги провідним спортсменам, тренерам та одноразової грошової винагороди за високі спортивні результати на міжнародних змаганнях спортсменам та їх тренерам.

Клопотання щодо встановлення стипендій спортсменам подав департамент гуманітарної політики обласної військової адміністрації. Крім того, колегія цього департаменту підготувала рішення про погодження кандидатур на виплату стипендій обласної ради та облдержадміністрації провідним спортсменам області, - повідомляє Вінницька обласна рада.

Так, стипендії отримають 30 спортсменів Вінниччини: 18 спортсменів з олімпійських видів спорту, вісім – з паралімпійських видів спорту та чотири – з неолімпійських видів спорту:

  • Дмитро Даниленко – веслування на байдарках і каное;
  • Олег Царьков – стрільба кульова;
  • Дар’я Волошина – стрільба кульова;
  • Павло Крепостняк – стрільба кульова;
  • Дарина Лєбєдєва – стрільба кульова;
  • Кирило Козюк – стрільба кульова;
  • Олександр Сметанюк – велоспорт;
  • Олександр Превар – велоспорт;
  • Андрій Розгонюк – велоспорт;
  • Володимир Жмеренюк – хокей на траві;
  • Володимир Каплійнський – хокей на траві;
  • Олексій Попов – хокей на траві;
  • Олександр Дяченко – хокей на траві;
  • Юрій Мороз – хокей на траві;
  • Максим Онофріюк – хокей на траві;
  • Роман Блудов – хокей на траві;
  • Вадим Адамчук – легка атлетика;
  • Максим Жигаров – бокс;
  • Мар’яна Шевчук – паверліфтинг;
  • Олексій Денисюк – стрільба кульова;
  • Ірина Буй – біатлон;
  • Григорій Вовчинський – біатлон;
  • Олександр Казік – біатлон;
  • Сергій Кучерявий – біатлон;
  • Антон Швець – тхеквондо;
  • Яна Верба – спортивні танці на візках;
  • Важа Даіаурі – сумо;
  • Богдан Пограничний – спортивна акробатика;
  • Данило Стецюк – спортивна акробатика;
  • Катерина Дзема – спортивне орієнтування.

Нагадаємо, чемпіонка Паралімпійських ігор з пауерліфтингу Мар'яна Шевчук з Вінниччини та її тренер Олег Пакула цілком заслужено отримали стипендію від Президента.

Читайте також

У Вінниці на благодійному заході збиратимуть гроші для "Червоної Калини"
Детальніше
Нацгвардієць з Вінниці Максим Улько став п'ятиразовим чемпіоном Європи з гирьового спорту
Детальніше
Олександр Усик після перемоги над Ф'юрі очолив рейтинг найкращих боксерів світу
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років
Детальніше
Пані золотого віку з Вінницького терцентру перемогли на чемпіонаті з чирлідингу
Детальніше
У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Детальніше