13 січня в історії Вінниці та області футбол, лабораторія та орден “Універмагу”

13 січня в історії Вінниці та області: футбол, лабораторія та орден “Універмагу”

10:48 13.01.2022
74

Найцікавіші події, які стались 13 січня у 2010-2021 році. Важливі, несподівані, небезпечні, цікаві, дратівливі та захопливі… Давайте разом згадаємо, що хвилювало вінничан останніми роками саме в цей день.

 • 13 січня 2010 року на Вишенському озері небайдужі вінничани кинулися "рятували" жінку-"моржа". Прихильниця здорового способу життя дуже здивувалася, коли побачила на березі машину рятувальників.
 • 13 січня 2011 року у Вінниці відкрили найкращу на той час в Україні епідеміологічну лабораторію особливо небезпечних інфекцій. 
 • 13 січня 2012 року у Вінниці вночі п’яні хлопці стрибали по машинах. Шість авто, залишених на ніч у дворі будинку на Вишеньці, на ранок знайшли з погнутими капотами.
 • 13 січня 2013 року у Вінниці тривала зимова першість міста з футболу. У дев'ятиградусний мороз футболісти ганяли м'яча на полі спорткомплексу "Нива".
 • 13 січня 2014 року у Прозорих офісах Вінниці розпочалась робота мистецького проєкту “Арт-хол”, у рамках якого відбуватимуться виставки митців-вінничан.
 • 13 січня 2015 року у Вінниці відбувся третій випуск Трансукраїнської школи Дідів Морозів та Снігуроньок. Сертифікати отримали близько півсотні випускників.
 • 13 січня 2016 року з вінницького Універмагу зняли макет радянського ордену. Він увійшов до переліку об'єктів, які мали демонтувати згідно з Законом про декомунізацію.
 • 13 січня 2017 року в Погребищенському районі карета швидкої не доїхала до матері з півторамісячною дитиною через сніг, але на допомогу прийшли рятувальники.
 • 13 січня 2018 року своїм правом визначитися щодо підлеглості скористалася церковна громада Успенського храму села Степанівки. Всі учасники зібрання одноголосно підтримали вибір на користь Православної Церкви України.
 • 13 січня 2019 року у Вінниці предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній провів молебень із нагоди отримання Україною Томосу.
 • 13 січня 2020 року неподалік села Шкуринці вбили 36-річного громадянина Росії. На тілі потерпілого виявили ножові поранення.
 • 13 січня 2021 року у Жмеринці зловмисник виніс із квартири місцевої жительки три ікони XVI століття, чотири старовинні книжки та настінний годинник.

Нагадаємо, найцікавіші події, які стались 12 січня у 2010-2021 році. Важливі, несподівані, небезпечні, цікаві, дратівливі та захопливі… Давайте разом згадаємо, що хвилювало вінничан останніми роками саме в цей день.

Читайте також

Вдарила сокирою по голові та намагалась інсценізувати вибух квартири
Вдарила сокирою по голові та намагалась інсценізувати вибух квартири
Детальніше
Чим керуються батьки обираючи креативні імена для дітей
Чим керуються батьки обираючи креативні імена для дітей
Детальніше
24 січня в історії Вінниці та області морози, протести та бренд “Щедрика”
24 січня в історії Вінниці та області: морози, протести та бренд “Щедрика”
Детальніше
У Вінниці розпочнуть реставрацію ще однієї пам’ятки архітектури
У Вінниці розпочнуть реставрацію ще однієї пам’ятки архітектури
Детальніше
23 січня в історії Вінниці та області грип, Майдан і резонансні вбивства
23 січня в історії Вінниці та області: грип, Майдан і резонансні вбивства
Детальніше
22 січня в історії Вінниці та області погода, транспорт і пам'ятник Небесній Сотні
22 січня в історії Вінниці та області: погода, транспорт і пам'ятник Небесній Сотні
Детальніше