12 січня в історії Вінниці та області: орден, міст та новий трамвай VinWay

12 січня в історії Вінниці та області: орден, міст та новий трамвай VinWay

11:51 12.01.2022
218

Найцікавіші події, які стались 12 січня у 2010-2021 році. Важливі, несподівані, небезпечні, цікаві, дратівливі та захопливі… Давайте разом згадаємо, що хвилювало вінничан останніми роками саме в цей день.

 • 12 січня 2010 року пожежники після перевірок погрожували закрити за порушення ряд нічних клубів і ресторанів Вінниці - “Роял паб”, “Курсаль”, “Немо”, “Сіті”, “Бахус” та ін.
 • 12 січня 2011 року майже три тижні вінницький перевізник Валерій Снітько розшукував вінничанку, яка забула в його маршрутному таксі 5 тис. грн.
 • 12 січня 2012 року Вінницька мерія затвердила список власних послуг, щоб відвідувачі чітко знали до кого звертатись і хто відповідальний за те чи інше рішення.
 • 12 січня 2013 року мешканці трьох вулиць у Хмільнику залишилися без питної води, бо у криниці хтось вилив речовину схожу на дизельне паливо.
 • 12 січня 2014 року на збитій з дощок “ялинці”, на площі Театральній, щодня з'являються нові “іграшки”. Вінничани приносять сюди різну символіку, заклики, а також свої вірші.
 • 12 січня 2015 року в Іллінцях жінка з опіками обличчя та рук потрапила до реанімації. Опіки вона отримала внаслідок необережного поводження зі свічкою.
 • 12 січня 2016 року авіаційні рейси з Вінниці до Варшави призупинили. Пов'язано це було з сезонним зменшенням пасажиропотоку.
 • 12 січня 2017 року відбувся пасажирський рейс нового трамвайного вагона VinWay. Першими пасажирами нового трамваю стали ветерани підприємства.
 • 12 січня 2018 року в Немирівській райдержадміністрації бійцю Віталію Лютому, який врятував командира у зоні АТО, вручили орден "За мужність" III ступеня. 
 • 12 січня 2019 року Вінницька спортсменка Мар'яна Шевчук перемогла у міжнародному конкурсі та отримала звання "Найкращий паверліфтер року".
 • 12 січня 2020 року у Вінниці відбулись громадські слухання з приводу присвоєння ліцею №7 імені колишнього директора  Олександра Григоровича Сухомовського.
 • 12 січня 2021 року президенти України та Молдови обговорили перспективи будівництва прикордонного мостового переходу через річку Дністер у Ямполі.

Нагадаємо, найцікавіші події, які стались 11 січня у 2010-2021 році. Важливі, несподівані, небезпечні, цікаві, дратівливі та захопливі… Давайте разом згадаємо, що хвилювало вінничан останніми роками саме в цей день.

Читайте також

24 січня в історії Вінниці та області морози, протести та бренд “Щедрика”
24 січня в історії Вінниці та області: морози, протести та бренд “Щедрика”
Детальніше
У Вінниці розпочнуть реставрацію ще однієї пам’ятки архітектури
У Вінниці розпочнуть реставрацію ще однієї пам’ятки архітектури
Детальніше
23 січня в історії Вінниці та області грип, Майдан і резонансні вбивства
23 січня в історії Вінниці та області: грип, Майдан і резонансні вбивства
Детальніше
22 січня в історії Вінниці та області погода, транспорт і пам'ятник Небесній Сотні
22 січня в історії Вінниці та області: погода, транспорт і пам'ятник Небесній Сотні
Детальніше
Мер Вінниці Сергій Моргунов привітав вінничан з Днем Соборності
Мер Вінниці Сергій Моргунов привітав вінничан з Днем Соборності
Детальніше
21 січня в історії Вінниці та області чадний газ, новий садочок і пташиний грип
21 січня в історії Вінниці та області: чадний газ, новий садочок і пташиний грип
Детальніше