Як вибрати техпластину

Як вибрати техпластину?

10:36 26.05.2023

Техпластина - це виріб, створений з високоякісної гуми. Такі вироби є універсальним матеріалом. За основу було взято гумовий матеріал, має такі важливі властивості:

  • Підвищені показники стійкості до різких перепадів температур.
  • Стійкість до негативної дії кислот.
  • Стійкість до дії різних видів палива.

6443ef415b86b.jpeg

При цьому цей матеріал характеризується широкою сферою експлуатації. Техпластини застосовують для виробництва різноманітних гумових ущільнювачів, для створення килимків у ванну кімнату, для килимків у салони авто та багато іншого. Крім того, такі пластини все частіше можна зустріти як основні ущільнювальні елементи, розташовані між деталями, що були закріплені і знаходяться в нерухомому положенні (між різними механізмами і вузлами). В основу техпластин входять певні різновиди каучуку, використовується латекс та інші компоненти. Залежно від необхідного списку технічних характеристик прийнято використовувати певний тип відповідних техпластин, якість виконання яких обов'язково має відповідати вимогам ТУУ.

Основні різновиди техпластин

У промисловій сфері використовують різні варіанти гумових пластин, які слід вибирати з урахуванням основних характеристик, властивостей. У процесі виробництва використовуються різні компоненти у складі, завдяки яким готова продукція отримує відповідне маркування:

  • МБС – такі пластини відрізняються підвищеним ступенем стійкості до олій, продуктів нафтопереробної сфери. Основне завдання полягає в запобігання тертя між деталями.
  • ТМКЩ – виріб стійкий до кислот, лугів, інертних газів. За рівнем твердості розрізняють м'які, моделі середньої та підвищеної твердості.
  • Харчові – використовуються для конвеєрних стрічок під час переміщення продуктів харчування.
  • Дорожні – використовують у процесі проведення вантажних, розвантажувальних робіт, фіксують по краях ковша будівельної спецтехніки.
  • Техпластина гумова пориста  – застосовують як - ущільнювальних елементів рухомих та нерухомих з'єднань у різних механізмах та машинах, прокладок для компенсації зазорів у статичних сполуках, амортизуючих прокладок (працюючих як демпфер) у динамічних з'єднаннях для гасіння енергії ударів, прокладок на пакувальній тарі, вібро, звуко та електроізоляційних прокладок 

Для надійної електроізоляції в пристроях, для звуко-, теплоізоляції та як герметик використовують пористі та губчасті пластини.

Про що слід пам'ятати у процесі вибору?

При здійсненні вибору в першу чергу необхідно звернути увагу на маркування, яке вказує на подальші експлуатаційні умови, можливі сфери, в яких може бути задіяний матеріал. Всі види виробів можуть бути використані при високій температурі близько +80 градусів, а показники нижнього температурного порога становлять -30 градусів.

При виборі варто пам'ятати про:

  • необхідні показники товщини виробу;
  • щільність використовуваного матеріалу;
  • фактурність поверхні;
  • діапазон можливих робочих температур з позначкою «від» та «до»;
  • сумісність із певними хімічними речовинами.

Листова гума, запропонована в рулонах, легко розгортається, поступово розрівнюючись в умовах помірної температури. Терміни зберігання пластин залежать від конкретного виду та класу. Вибрати та замовити якісні техпластини оптом чи вроздріб можна тут https://gumatech.pro , ознайомившись із запропонованим асортиментом. Представлена продукція сертифікована та продається з офіційними гарантіями. Доставка здійснюється по всіх областях України.

Читайте також

Вінницький регіональний офіс декарбонізації запрошує вінничан на консультації
Вінницький регіональний офіс декарбонізації запрошує вінничан на консультації
Детальніше
Нова колекція Gucci вибір модних поціновувачів
Нова колекція Gucci: вибір модних поціновувачів
Детальніше
Ваучерну підтримку від міста у розмірі до 500 000 грн отримають 15 вінницьких підприємців
Ваучерну підтримку від міста у розмірі до 500 000 грн отримають 15 вінницьких підприємців
Детальніше
У Вінниці депутати проголосували за продовження дії інструментів підтримки бізнесу
У Вінниці депутати проголосували за продовження дії інструментів підтримки бізнесу
Детальніше
Ще одне вінницьке підприємство перейшло на сонячну енергію
Ще одне вінницьке підприємство перейшло на сонячну енергію
Детальніше
Вінниця взяла участь у проєкті економічного відновлення українських муніципалітетів
Вінниця взяла участь у проєкті економічного відновлення українських муніципалітетів
Детальніше