Вінниччина долучається до проєкту переміщення підприємств з інших регіонів України

Вінниччина долучається до проєкту переміщення підприємств з інших регіонів України

14:14 30.03.2022

Державною службою України з питань праці розпочато проєкт з надання консультаційної підтримки підприємствам, які у зв’язку з складною безпековою ситуацією та введенням активних бойових дій в окремих областях країни, переміщують виробничі потужності до інших регіонів України.

28 березня у Вінницькій обласній військовій адміністрації відбулась зустріч керівництва області з представниками Держпраці - заступницею Голови Держпраці Аллою Горбатюк та начальником Управління Держпраці у Вінницькій області Володимиром Марунько з метою обговорення ключових напрямків співпраці.  

Пілотним регіоном, який розпочав розміщення переміщених підприємства стала Львівщина, проте до реалізації проекту готові долучитися інші регіони, насамперед, заходу та центру країни. Відтепер до проєкту долучається Вінниччина, - зазначив заступник Начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький.

Під час зустрічі було обговорено питання організації процесу надання широкого спектру консультаційної підтримки підприємствам, які переміщують свій бізнес у Вінницьку область, а також щодо соціального забезпечення переміщених працівників та підбору відповідних виробничих приміщень.

У рамках проєкту релокації, інспектори праці в межах компетенції надаватимуть необхідний консультаційний супровід з широкого спектра питань: від оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою, обліку робочого часу до організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Деталі щодо проєкту релокації на Вінниччині доступні за контактами:

  • Управління Держпраці у Вінницькій області +38 0432 67-29-80;
  • сектор звернення громадян та доступу до публічної інформації +38099 439 13 41.

Нагадаємо, Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс" відновив прийом громадян з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Читайте також

У Вінниці презентували інструмент для підтримки підприємців - ваучери
Детальніше
У VinSmart Центрі для підлітків стартував проєкт «Простір можливостей»
Детальніше
На Писарівському родовищі гранітів лунатимуть планові вибухи - зберігайте спокій
Детальніше
Акумулятор, міні СЕС, гібридний інвертор: як забезпечити квартиру електроенергією під час блекауту
Детальніше
Де знайти роботу у Вінниці? Ситуація із працевлаштуванням та з актуальними професіями на ринку праці
Детальніше
Як відкрити бізнес та податись на грант: у Вінниці відкрили офіс "Зроблено в Україні"
Детальніше