"Вінницяміськтеплоенерго" проводить планові та аварійні ремонтні роботи

"Вінницяміськтеплоенерго" проводить планові та аварійні ремонтні роботи

13:24 30.03.2022

Сьогодні, 30 березня, працівники "Вінницяміськтеплоенерго" проводять планові роботи з реконструкції тепломережі на вулиці Келецька, 88-90, в районі будинків Константиновича, 46 - Дмитра Майбороди, 15 та на проспекті Коцюбинського, 29-31. Крім того, усувають аварійні ситуації за адресами: вулиці Марії Литвиненко-Вольгемут, 54 та на Брацлавській, 31.

Про це розповіли в міському комунальному підприємстві "Адміністративно-технічний центр".

Сьогодні впродовж дня підприємство "Вінницяміськтеплоенерго" проводитиме аварійні ремонтні роботи на вулиці Марії Литвиненко-Вольгемут, 54. Тут тимчасово відключили опалення, а за адресою Брацлавська, 31 лагодять мережу гарячого водопостачання. Тимчасово не буде гарячої води за такими адресами: Брацлавська 31, 27-А, 29, 35 та 39.

Сьогодні працівники "Вінницяміськтеплоенерго" будуть проводити і планові ремонтні роботи. Вони проводять реконструкцію мережі теплопостачання на вул. Келецька, 88-90 та в районі будинків Константиновича,46 - Дмитра Майбороди, 15. Також планові роботи проводяться на проспекті Коцюбинського, 29-31. Адже до планових робіт відносяться ті, що не вдалось виконати за п’ять днів, - розповідає начальник міського комунального підприємства "Адміністративно-технічний центр" Віталій Козак.

Він додає, що сьогодні працівники підприємства "Вінницяоблводоканал" продовжують роботи по ліквідації аварійних поривів на вулиці Саксаганського та провулку Депутатському.

На аварійні ситуації ніхто не очікує, наприклад, вчора по обіді бригадам підприємства "Вінницяоблводоканал" довелось ліквідовувати аварійні ситуації на проспекті Космонавтів та вулиці Родіона Скалецького. До вечора роботи були завершенні, - каже Віталій Козак.

Нагадаємо, Вінниця продовжує жити і працювати в умовах воєнного стану. Працівники критичної інфраструктури забезпечують подачу тепла, води, газу, електроенергії до осель вінничан.

Читайте також

Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Аварійні відключення світла і побутова техніка: як врятувати холодильник від поломки
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше