Маршали залізничної безпеки гарантуватимуть спокій пасажирів у вокзалах та поїздах

Укрзалізниця найматиме маршалів залізничної безпеки на вокзалах та в поїздах

13:24 09.10.2023

На вокзальних комплексах та в поїздах Укрзалізниці розпочали роботу перші маршали залізничної безпеки. Це працівники відомчої воєнізованої охорони товариства, головне завдання яких — контролювати безпекову ситуацію в пасажирських перевезеннях та своєчасно реагувати у разі потреби. 

На відміну від своїх колег-охоронців, які працюють на об’єктах залізниці у службовій формі з усіма знаками розрізнення, маршали працюють не публічно. Тож ні добропорядні громадяни, ні зловмисники не знають про ловців на правопорушників.

Це розповсюджена модель роботи безпекових підрозділів на авіаційних маршрутах. Перед нашими маршалами, які інкогніто знаходяться в поїздах та на вокзалах, стоїть завдання оцінити ризики та оперативно відреагувати на загрозу, яка може виникати під час подорожі пасажирів. Також це всі спеціально підготовлені фахівці, – зазначив голова правління «Укрзалізниці» Євген Лященко. 

Перші маршали Укрзалізниці розпочали свою роботу у вересні, зокрема, вони працюють на одному з популярних західних напрямків, який наразі потребує більшої уваги для гарантування безпеки пасажирів. 

Посилили безпековий контроль

Укрзалізниця через повномасштабне вторгнення посилила безпековий контроль на залізничних об’єктах, зокрема, на вокзалах, з метою недопущення перевезення громадянами вибухонебезпечних та інших не дозволених для перевезення речовин та зброї без належного дозволу. 

Також, як повідомлялося раніше, у рамках реалізації проєкту «Залізна безпека» компанія запровадила супровід воєнізованої охорони у дев'яти пасажирських поїздах.

Нагадаємо, Укрзалізниця закриє станції, які не працюють понад пʼять років. Таких у мережі компанії близько 5%.

Читайте також

Щонайменше у 15 криницях Вінницького району вода не відповідає питним стандартам
Детальніше
Скасують низку приміських поїздів — чому не їздитимуть електрички
Детальніше
Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США
Детальніше
Як вінничанам захистити облікові записи в соцмережах - поради кіберполіції
Детальніше
Російський "Орлан-10" поповнив колекцію Вінницького музею моделей транспорту
Детальніше
Гуртківців VinSmart Центрів навчали правил безпеки на дорозі
Детальніше