Юні вінничани завершили навчання в межах проєкту "Кадетський корпус поліції"

Юні вінничани завершили навчання в межах проєкту "Кадетський корпус поліції"

16:08 26.07.2022

Молодіжний проєкт, головна мета якого підготовка випускників шкіл до вступу в заклади вищої освіти системи МВС, який вдруге стартував на базі Головного управління Національної поліції у Вінницькій області завершився. Сьогодні, 26 липня, випускники шкіл Вінниці отримали рекомендаційні листи, які підтверджують успішне проходження навчальної програми, а також спеціальні жетони.

Участь у проєкті "Кадетський корпус поліції" взяли 14 хлопців та 31 дівчина, які обрали собі майбутню професію поліцейського. Навчання тривало шість місяців. За цей час отримали теоретичні знання та фізичну підготовку необхідні для вступу у вищі заклади системи МВС на базі тренінгового центру поліції Вінниччини, де є новітнє оснащення та сучасні спортивні зали.

Цього року співпрацювали не лише з Одеським державним університетом внутрішніх справ, меморандуми були підписані ще з двома закладами системи МВС: Національною академією внутрішніх справ та Львівським державним університетом внутрішніх справ, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Юні вінничани завершили навчання в межах проєкту Кадетський корпус поліції

Очільник обласного главку Іван Іщенко подякував за фінансову підтримку соціального проєкту органам державної влади та місцевого самоврядування. За виділені кошти з обласного та місцевого бюджетів для кадетів придбали форму та все необхідне для навчання.

Ви - випускники проєкту, який минулого року дав гарні результати. З вами займалися найкращі тренери та інструктори за сучасними методиками, що використовуються у вищих навчальних закладах системи МВС. Обравши професію поліцейського, ви тепер чітко усвідомлюєте, з чим матимете справу протягом життя. Легкого вам вступу та навчання, і чекаємо вас в лавах поліції, - зазначив Іван Іщенко.

Юні вінничани завершили навчання в межах проєкту "Кадетський корпус поліції"

Тих, хто під час навчання за програмою кадетський корпус поліції відзначився своєю ініціативністю, старанністю та наполегливістю, начальник Головного управління Іван Іщенко нагородив почесним знаком "Кадетський корпус поліції".

В завершення церемонії 45 кадетів отримали рекомендаційні листи про навчання, вишкіл та професійну підготовку, які підтверджують успішне проходження навчальної програми, а також спеціальні жетони, передбачені цією програмою, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Юні вінничани завершили навчання в межах проєкту Кадетський корпус поліції

Нагадаємо, майбутні вінницькі офіцери поліції упродовж двох днів проходили "стажування" під пильним наглядом поліцейських офіцерів громад на територіях їх обслуговування. 

Embedded thumbnail for Юні вінничани завершили навчання в межах проєкту "Кадетський корпус поліції"

Читайте також

На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
Детальніше