Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон

Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон

16:44 17.06.2024

Два тижні тому на відпочинок у Діжон вирушили 25 вінницьких дітей загиблих та зниклих безвісти Захисників та Захисниць. Насичену подорож для маленьких вінничан організувала Вінницька міська рада на запрошення муніципалітету французького міста.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко зауважила, що для дітей ця поїздка стала можливістю відпочити та набратись нових вражень, а також відволіктись від суворої реальності.

Ми вдячні за можливість психологічного розвантаження, яке отримали наші діти. Поїздка мала на меті, щоб дітлахи відпочили від повітряних тривог та відволіклися від стресу, пов’язаного з війною. А особливо діткам, які мають у своїх серцях незагоєну рану, пов'язаному з втратою рідної людини, – каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

У Діжоні діти перебували під супроводом вінницьких педагогів.

Як прокоментувала вчителька французької мови Ольга Кузьменко, для вінницьких школярів був створений цікавий та пізнавальний відпочинок. Юнаки та дівчата брали участь у культурно-екскурсійних та спортивних програмах, ознайомилися з надбаннями та традиціями Діжону, а також потоваришували з французькими однолітками.

Мама Марина зустрічала свою доньку Софію з її першої поїздки за кордон. Жінка хвилювалась за дитину, але щодня підтримувала з нею зв'язок.

Спільні поїздки допомагають дітям відволіктись, отримати нові враження та завести нових друзів, які також зіткнулися зі схожими випробуваннями. Отож, я щаслива, що моя донька змогла побачити іншу країну та відпочити, – підсумувала вона.

Чотирнадцятирічна Софія вдячна організаторам за таку можливість і з нетерпінням буде чекати наступної поїздки, адже там знайшла багато друзів, познайомилась як з українськими, так і з іноземними однолітками.

Нагадаємо, знайомство з Європою, нові враження, емоції та можливість відпочити та перезавантажитись. Для вінницьких дітей загиблих та зниклих безвісти Захисників та Захисниць організували поїздку на відпочинок до французького міста Діжон.

Читайте також

У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше
Рятувальники Вінниччини провели безпековий захід для дітей
Детальніше
Поліція розшукує дітей 9 та 14 років, які зникли у Вапнярці
Детальніше
Домедична допомога, мінна безпека: рятувальники провели безпековий захід для малечі
Детальніше
У Вінниці продовжує лікування 6-місячний хлопчик з "Охматдиту", який переніс операцію на серці
Детальніше