Юні хокеїсти привезли у Вінницю «срібло» з Всеукраїнського турніру

Юні хокеїсти привезли у Вінницю «срібло» з Всеукраїнського турніру

15:58 20.09.2023

З 16 по 17 вересня в Черкасах проходив Всеукраїнський турнір з хокею на траві серед юнаків 2010-2011 р.н., присвячений пам’яті Захисника України Артема Булаша. Вінницька команда, з міської дитячо-юнацької спортивно школи №1, посіла другу сходинку п’єдесталу.

На турнір з’їхалися шість команд хокеїстів із Черкащини, Сумщини, Вінниці та Калинівки. Змагання видались запеклими. Попри юний вік, спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності. Відзначились і вихованці Вінницької МДЮСШ №1, виборовши «срібло» у загальному підсумку.

Крім того, вінничанин Іван Васюра, був визнаний кращим гравцем турніру.

Такі заходи сприяють розвитку спорту серед молоді та вшановують пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну. Цей турнір, безсумнівно, допомагає хокеїстам розвивати свої навички та виховувати спортивний дух, – наголосив тренер команди Олексій Пламаділ.

Також він додав, що юні гравці відчули справжнє захоплення від того, що брали участь у спортивному заході такого рівня.

Діти мали можливість виходити на поле, боротися за свою команду та відчувати атмосферу справжнього змагання, – зазначив тренер. – Ми віримо, що молодь зробить нашу країну ще міцнішою!

Нагадаємо, в місті Аланія (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи з хокею на траві серед юніорів до 18 років, II дивізіон, EuroHockey U18 Championship II-A 2023 Boys. Учасниками змагань була й збірна України, яка в фіналі посіла третє місце.

Читайте також

У Вінниці приймають документи на путівки до табору в Моршині
У Вінниці приймають документи на путівки до табору в Моршині
Детальніше
Юні шашкісти Калинівщини змагалися на 10-му чемпіонаті з чекерсу
Юні шашкісти Калинівщини змагалися на десятому чемпіонаті з чекерсу
Детальніше
Спортивна родина Даіаурі традиція перемог і наставництва у Вінниці
Спортивна родина Даіаурі: традиція перемог і наставництва у Вінниці
Детальніше
П'ять років без симптомів у Вінниці лікарі знайшли дев'ять магнітних кульок у шгунку дитини
П'ять років без симптомів: у Вінниці лікарі знайшли дев'ять магнітних кульок у шлунку дитини
Детальніше
На Вінниччині відбудеться кінно-спортивний захід «Золота підкова»
На Вінниччині відбудеться кінно-спортивний захід «Золота підкова»
Детальніше
Двотижневий відпочинок діти ВПО з Вінницького району їдуть на Львівщину
Двотижневий відпочинок: діти ВПО з Вінницького району їдуть на Львівщину
Детальніше