Вінничани завоювали «бронзу» на чемпіонаті Європи з хокею на траві

15:11 19.07.2023

В місті Аланія (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи з хокею на траві серед юніорів до 18 років, II дивізіон, EuroHockey U18 Championship II-A 2023 Boys.

Учасниками змагань була й збірна України, яка в фіналі посіла третє місце. В складі нашої збірної виступали вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1.

• Фінляндія.

За словами тренера МДЮСШ №1 Олександра Кулеші, на турнірі представляли Україну Владислав Цимбалюк та Ілля Семчук.

Наші вихованці грали в стартовому складі команди. Хлопці були в чудовій формі й дуже добре себе проявили. Юнаки мають великий потенціал для успішної спортивної кар’єри. А їхній успіх на цьому міжнародному турнірі слугує прикладом для молодших спортсменів, – повідомив тренер.

Нагадаємо, у Вінниці на базі легкоатлетичного комплексу, що на території міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1, відбувався чемпіонат України з хокею на траві серед чоловіків, фінал супер ліги. У завершальних змаганнях команда хокейного клубу "Вінниця 1981-МДЮСШ №1" виборола бронзову нагороду.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу