Житель Гайсинського району навмисно вбив знайому - доведено у суді

Житель Гайсинського району навмисно вбив знайому - доведено у суді

15:33 20.09.2023

Ладижинський міський суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи прокурора Вінницької обласної прокуратури та визнав 44-річного жителя Гайсинського району винуватим у навмисному вбивстві своєї знайомої.

Про це 20 вересня інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурор довів, що раніше судимий за вбивство 44-річний чоловік 19 грудня минулого року о 6:00 прийшов до квартири своєї знайомої, щоб позичити 600 грн. Жінка надала йому у борг половину грошей. Між ними виник словесний конфлікт, у ході якого у чоловіка виник злочинний умисел на заподіяння їй смерті. Він завдав жінці кілька ударів кулаком по голові, від яких вона впала на підлогу, - йдеться у повідомленні.

Потім зловмисник ударив жінку головою об підлогу, спричинивши тілесні ушкодження від яких потерпіла померла на місці події.

Не бажаючи бути викритим чоловік втік із місця злочину.

Суд визнав підсудного винуватим у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення та призначив йому покарання у виді 15 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Слідчого Управління ГУНП у Вінницькій області. На цей час вирок законної сили ще не набрав.

Нагадаємо, у Вінниці неодноразово судимий вбивця отримав 15 років позбавлення волі — апеляційний суд вирок не пом’якшив. Про це інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Читайте також

У Вінниці заарештували депутата та його спільника за земельну махінацію
Земля в оренду за 32 тисячі доларів: у Вінниці обрали запобіжний захід депутату-хабарнику
Детальніше
55 га земель археологічної пам'ятки у Шпиківській громаді повернули державі
55 га земель археологічної пам'ятки у Шпиківській громаді повернули державі
Детальніше
Пожежі на Вінниччині палаюча вантажівка із зерном та вогонь у будинку
Пожежі на Вінниччині: палаюча вантажівка із зерном та вогонь у будинку
Детальніше
На Вінниччині засудили водія намагався вбити жінку, інсценувавши ДТП
На Вінниччині засудили водія: намагався вбити жінку, інсценувавши ДТП
Детальніше
У Вінниці судитимуть підприємця за ухилення від податків на 22 мільйони гривень
У Вінниці судитимуть підприємця за ухилення від податків на 22 мільйони гривень
Детальніше
На Вінниччині у недобросовісного орендаря відібрали 9 гектарів земель водного фонду
На Вінниччині у недобросовісного орендаря відібрали 9 гектарів земель водного фонду
Детальніше