Які проекти подали вінничани на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"

Які проекти подали вінничани на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"

11:09 01.06.2021

У Вінницькій міській територіальній громаді завершився період подачі проєктів на конкурс "Бюджет громадських ініціатив". Цього року прийом ідей на конкурс тривав з 1 квітня до 15 травня. За цей час на надійшло 73 проєкти: 51 – великий та 22 – малих. Загалом на реалізацію проєктів-переможців у бюджеті Вінницької міської територіальної  громади на 2022 рік передбачено 10 млн грн, з яких 8 млн грн – розподіляться між міськими проєктами і 2 млн грн – між старостинськими округами.

Конкурс "Бюджет громадських ініціатив" за роки свого існування став дуже популярним серед вінничан. За шість років  подано 555 проєктів, з яких 300 –  потрапили на загальноміське голосування. За ці роки вдалося реалізувати 61 проєкт, ще 17 – заплановано втілити в життя упродовж 2021 року. 

Цьогоріч до нас надійшло трішки більше заявок, ніж минулого року. Хочу зазначити, що серед них більша кількість проєктів, які стосуються облаштування територій та благоустрою спортивних майданчиків і зон відпочинку. Можливо, потребу в таких об’єктах вінничани відчули під час карантинних обмежень. Також, вперше цього року участь у "Бюджеті громадських ініціатив" взяли жителі старостинських округів. Вони подали 12 проєктів, серед яких 5 великих та 7 малих, - розповіла начальниця інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька.

Які проекти подали вінничани на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"

З усіма поданими ідеями можна ознайомитися за посиланням. Заявки розглядатимуться 2,5 місяці Експертною групою.  Відберуть ті, які відповідають  нормативним актам, Положенню про конкурс і програмам міської ради. У червні планується "Ярмарок проєктів". Під час заходу, автори ініціатив або  їх уповноважені особи зможуть презентувати свої проєкти для публічного обговорення.  Метою такого обговорення є аналіз представленого проєкту та ознайомлення з ним жителів Вінницької міської територіальної громади. Окрім того, на даному заході будуть присутні представники виконавчих органів, які  аналізують і оцінюють проєкти, які відразу зможуть здійснити комунікацію з авторами та, за потреби, надати рекомендації щодо коригування складових проєкту.

Які проекти подали вінничани на конкурс "Бюджет громадських ініціатив":

Які проекти подали вінничани на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"Які проекти подали вінничани на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"Які проекти подали вінничани на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"Які проекти подали вінничани на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"

Нагадаємо, Вінничани подали 73 проєкти на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"

Читайте також

У Вінниці представили програму розвитку безбар'єрного простору
Детальніше
Представництво Вінниці у Брюселі ініціювало дослідження зеленої складової економіки міста
Детальніше
У Вінниці стартувала серія тренінгів з ефективної комунікації з ветеранами війни
Детальніше
У Вінниці дітей Захисників та ВПО познайомили зі світом графічного та вебдизайну
Детальніше
До Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Вінниці організували культурно-мистецький проєкт
Детальніше
Учні вінницького ліцею №3 долучились до проєкту «Код Нації»
Детальніше