Як змінити вінничанам виборчу адресу на місцевих виборах 2020

Як вінничанам просто і швидко змінити виборчу адресу на місцевих виборах 2020?

11:46 18.08.2020

Карантин вніс деякі зміни в один зі способів зміни місця голосуваня.

Проголосуйте там, де ви є! Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями ви не маєте можливості проголосувати на місцевих виборах за пропискою – змініть місце голосування. Зробити це можна онлайн на сайті Державного реєстру виборців у розділі "заяви та запити". Спростили й умови зміни місця голосування: відтепер підтверджуючі документи не потрібні. Необхідно мати лише електронний цифровий підпис і комп’ютер. Такий спосіб — найшвидший і найбезпечніший.

Можна, не виходячи з дому, зробити усі необхідні дії, але для цього треба мати електронний підпис, як ми називаємо КЕП – кваліфікований електронний підпис. Охочі звертаються на сайт Державного реєстру виборців – кабінет виборців — заповнюють заяву, накладають електронний підпис – і, будь ласка, ви отримаєте потім відповідь, що все зроблено без приходу до нас, — пояснив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці Анатолій Синявський.

Інший спосіб зміни місця голосування – офлайн, та на час карантину  тут процедура трохи змінилась. У відділі ведення реєстру виборців вінничан приймають лише за попереднім записом і у масках. Обрати зручний день і час можна, звернувшись за телефоном 59–53–25.

Ми облаштували спеціальні робочі місця для прийому громадян з захисними екранами для тієї категорії виборців, які самостійно не можуть здійснити зміну адреси через сайт Державного реєстру виборців. Змінити у нас можна за попереднім записом. Це вже в крайньому випадку, якщо у людини немає можливості зробити, нема кому зробити, тоді, знову ж таки за телефоном 59–53–25 звертайтесь, запишемо вас у чергу. Приймемо вас, і все зробимо необхідне, — зазначив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці Анатолій Синявський.

Зайти у кабінет виборця можна на сайті Державного реєстру виборців.
 

Embedded thumbnail for Як вінничанам просто і швидко змінити виборчу адресу на місцевих виборах 2020?

Читайте також

Де вінничани переглядають кіно і якими жанрами цікавляться?
Де вінничани переглядають кіно і якими жанрами цікавляться
Детальніше
Кінохроніки Вінниці 1929 року
Кінохроніки Вінниці 1929 року
Детальніше
Кінохроніки Вінниці кінця 1920-х років
Кінохроніки Вінниці кінця 1920-х років
Детальніше
Кінохроніки Вінниці 1927 та 1929 років
Кінохроніки Вінниці 1927 та 1929 років
Детальніше
Серце Вінниці б'ється тут — площа Європейська
Серце Вінниці б'ється тут — площа Європейська
Детальніше
Серце Вінниці б'ється тут - проспект Космонавтів
Серце Вінниці б'ється тут - проспект Космонавтів
Детальніше