У новій гімназії №24 отримали начиння перед початком навчального року. Як тепер виглядає школа?

09:50 18.08.2020

У школі на Поділлі отримали не тільки парти, а ще й роботи, дрони та бігові доріжки.

В новій гімназії на Поділлі тривають останні приготування до початку навчального року. Тут метушаться прибиральниці — ретельно вимивають післяремонтний пил та виносять упаковки від нового устаткування з приміщень.

школа на Поділлі підготовка до навчального сезону

Ми не встигаємо виносити коробочки, тому що дуже багато обладнання і все дуже сучасне, нове, яскраве, аж захотілося самій піти в перший клас. Наразі дуже багато роботи, але ми сподіваємося, що до першого вересня все встигнемо зробити, — розповіла технічна працівниця Світлана Фейцаренко.

З особливою ретельністю в навчальному закладі ставляться до чистоти та стерильності в їдальні. Вже змонтували кухонне обладнання, розставили столи та стільці на 250 місць. Залишилось лише нанести розмітку на підлогу, як того вимагають санітарні норми в умовах карантину.

їдальня школа 24 на Поділлі

На підлозі буде розмітка, учні будуть сидіти за столами не більше як по 4 особи, крім того буде складений графік, для того, щоб не було скупчення дітей і педагогічних працівників в їдальні, — розповіла директорка КЗ «Гімназія №24 ВМР» Наталя Климчук.

актова зала школа на Поділлі

На покращення епідемічної ситуації чекає поки що порожня, але вже вишукано оздоблена актова зала гімназії. Декілька днів тому тут встановили майже чотириста крісел. Серед обновок: потужне звукове обладнання, мікрофони та мікшерний пульт для гучних шкільних святкувань.

мікшерний пульт

А ось це приміщення радше нагадує офіс IT- компанії, хоча, насправді, — це кабінет інформатики. Тут новітні технології будуть опановувати учні гімназії, — розповіла журналістка телеканалу ВІТА Каріна Чайковська.

Каріна Чайковська журналістка телеканалу ВІТА

кабінети інформатики школа на Поділлі

П’ятнадцять потужних комп’ютерів з великими моніторами, два кондиціонери та яскраві крісла з ортопедичними спинками, — в таких умовах вінницькі гімназисти вивчатимуть світ цифрових наук.

гімназія на Поділлі кабінет інформатики

Скромнішу комплектацію мають неспеціалізовані кабінети. Однак, ноутбук, принтер, сканер, проектор та інтерактивна дошка — обов’язкові для кожного класу. Далі – більше. Універсальна STEM-лабораторія: конструктори, лазерні роботи, дрони. Ними "майбутні вінницькі Ілони Маски" користуватимуться на уроках фізики, математики та хімії.

стем-лабораторія гімназія 24 Вінниця

STEM-лабораторія: конструктори, лазерні роботи, дрони у школі на Поділлі Вінниця

А от для фізкультури – техніка інша. В спортзалі встановили сучасну лінію велотренажерів, орбітреків та бігових доріжок.

велотренажери бігові доріжки орбітреки школа на Поділлі Вінниця

Та не матеріальним оснащенням єдиним. Коридори гімназії поповнились колекцією картин вінничанки Любові Шаламай. Тридцять три вишиті полотна із зображеннями видатних постатей розташували на другому поверсі закладу поруч із кабінетами української мови, літератури та історії.

вишиті полотна гімназія 24 Вінниця школа на Поділлі

Це майстриня, яка є сусідкою нашої школи, вона проживає неподалік, тому люб’язно запропонувала своє основне надбання – вишиті картини, — розповіла  директорка КЗ «Гімназія №24 ВМР» Наталя Климчук.

А тим часом в гімназії узгоджують остаточний педагогічний склад і сподіваються, що карантин планів освітян не змінить і перший дзвоник в новій школі пролунає 1 вересня 2020.

Embedded thumbnail for У новій гімназії №24 отримали начиння перед початком навчального року. Як тепер виглядає школа?

Читайте також

У Вінниці затримали чоловіка, який вкрав велосипед з під'їзду багатоповерхівки
У Вінниці затримали чоловіка, який вкрав велосипед з під'їзду багатоповерхівки
Детальніше
У медколеджі в Могилеві-Подільському відкриють нову спеціальність
У медколеджі в Могилеві-Подільському планують відкрити нову спеціальність
Детальніше
78 випускників Академії неперервної освіти у Вінниці стали магістрами
78 випускників Академії неперервної освіти у Вінниці стали магістрами
Детальніше
Коледж інформаційних технологій із Краматорська переїхав до Вінниці
Коледж інформаційних технологій із Краматорська переїхав до Вінниці
Детальніше
Понад 250 вінницьких випускників завершили навчальний рік із медалями
Понад 250 вінницьких випускників завершили навчальний рік із медалями
Детальніше
Мер Вінниці Сергій Моргунов звернувся до школярів з нагоди останнього дзвоника
Мер Вінниці Сергій Моргунов звернувся до школярів з нагоди останнього дзвоника
Детальніше