Ягуар та тигриця, яких Подільський зоопарк евакуював з Одещини, знайшли опікунів

Ягуар та тигриця, яких Подільський зоопарк евакуював з Одещини, знайшли опікунів

10:38 20.04.2022

Ягуар Джекі та тигриця Ліза, яких Подільський зоопарк евакуював з Одещини, знайшли своїх опікунів. Тигрицю уссурійську під свою опіку взяла Delphi Software українська ІТ-компанія заснована у Вінниці, яка вже опікується нашими сурікатами. А ягуаром тепер опікується Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради. 

Тварин-переселенців із приватного зоопарку на Одещині, де тривають активні бойові дії, Подільський зооопарк евакуював два тижні тому. Нині тварини звикають до нових умов та поступово виходять зі стресового стану.  

Ці звірі потребують спеціального харчування. Тож, аби зменшити навантаження на зоопарк, я взяв на себе зобов’язання щомісяця забезпечувати норму м’яса для ягуара, - зазначив Вячеслав Соколовий.

Ягуар та тигриця, яких Подільський зоопарк евакуював з Одещини, знайшли опікунів

Опікуни вже підписали відповідні договори із Подільським зоопарком. Кошти, які вони перераховуватимуть, йтимуть на придбання кормів для тварин. 

Через військові дії трирічна Ліза стала вимушеною переселенкою. Ми не змогли стояти осторонь, тож з радістю зголосились стати опікунами тигриці, - поділилась новиною команда Delphi Software на своїй сторінці у фейсбук.

Ягуар та тигриця, яких Подільський зоопарк евакуював з Одещини, знайшли опікунів

В адміністрації зоопарку зазначають, що нові мешканці швидко звикають до свого нового дому.

Динаміка дуже позитивна. І ягуар, і тигриця успішно споживають корм, п’ють воду, гуляють по території вольєру. Хоч ми наразі не задоволені цими вольєрами, оскільки вони не пристосовані для цих тварин, але ми сподіваємося, що за підтримки усіх небайдужих та зусиллями Подільського зоопарку, "Віноблагроліс" та наших меценатів до кінця осені ми збудуємо для наших нових мешканців нові вольєри, де їм буде комфортно та які відповідатимуть усім зооветеринарним вимогам, - зазначають в адміністрації зоопарку. 

Адміністрація Подільського зоопарку зустрілась із проектантами нових вольєрів. У технічному завданні було наголошено, що вольєр потрібно звести у відповідності до всіх зооветеринарних вимог для даного виду тварин. Зокрема, у вольєрі для ягуара має бути зимівник з опаленням. Адже для цього хижака з родини кошачих температура повітря для його нормального перебування має бути не нижче десяти градусів.

Житимуть переселенці під одним дахом у вольєрі на дві секції.

Коли зведемо нашим новим мешканцям вольєри, будемо думати про створення для них повноцінної родини. Тигриці будемо шукати самця, а ягуару – самицю, - розповів директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.

Нагадаємо, в Подільському зоопарку зводять вольєр для велетенських гризунів – патагонських мар. Загальна площа вольєру – 680 квадратних метрів.

Читайте також

У Вінницькому зоодворику виходжують маленьких соколят: про них піклуються, підліковують та годують
Детальніше
Собака, якого під час війни покинув господар у Вознесенську, знайшов люблячу сімʼю у Вінниці
Детальніше
Знайди мене: у Миколаївських степах є справжнє собаче місто, це — пункт тимчасового утримання собак
Детальніше
Стерилізують та вакцинують від сказу: у Вінниці лікарі-ветеринари допомагають безпритульним собакам
Детальніше
"Івана Купала - зелені свята": маленьких вінничан запрошують в Подільський зоопарк
Детальніше
"Спецоперацію" з порятунку трійки новонароджених кошенят провели вінницькі рятувальники
Детальніше