Отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб тепер можна онлайн

Отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб тепер можна онлайн

10:10 20.04.2022

Українці, що були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії до більш безпечніших місць України, можуть отримати статус внутрішньо переміщеної особи онлайн, подати заявку на щомісячну виплату.

Статус внутрішньо переміщеної особи можуть отримати користувачі в Дії як для себе, так і для своїх дітей. Виплати в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Виплати нарахують на картку єПідтримка, і їх можна використати як завгодно: зняти готівку, переказати на іншу картку та купити будь-який товар.

Як отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщеної особи в Дії:

  • Оновіть застосунок та в розділі Послуги виберіть Отримати статус ВПО.
  • Вкажіть своє поточне місцеперебування та підтвердьте геолокацію (вона потрібна один раз, щоб скористатися послугою).
  • Якщо у вас є діти, можете отримати статус переселенця і для них — свідоцтва про народження підтягнуться в Дію або ж ви можете ввести їх вручну.
  • Далі, щоб отримувати фінансову допомогу, виберіть картку єПідтримка.
  • Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Цю інформацію отримає Мінсоц. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.
  • Заява сформована! Перевірте її, підтвердьте достовірність даних та натисніть Надіслати.
  • Довідка ВПО з'явиться з вашими цифровими документами в Дії, очікуйте виплати на картку єПідтримка.

Нагадаємо, у Вінниці для переселенців створено місця, де за потреби їх можуть нагодувати, дати теплі речі, забезпечити ночівлю. Людям, яким необхідне тимчасове поселення, потрібно звернутись до контактних осіб.

Читайте також

У боях за Україну загинув 46-річний мешканець селища Вапнярка Олександр Іванчіхін
У боях за Україну загинув 46-річний мешканець селища Вапнярка Олександр Іванчіхін
Детальніше
Пройшов Майдан, Дебальцеве та звільняв Харків на Вінниччині оплакують Героя-нацгвардійця
Пройшов Майдан, Дебальцеве та звільняв Харків: на Вінниччині оплакують Героя-нацгвардійця
Детальніше
Ціна зради — 15 років тюрми вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Ціна зради — 15 років тюрми: вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Детальніше
Пройшов шлях від оборони Києва до Лимана вінничани прощаються з хоробрим командиром зенітників
Пройшов шлях від оборони Києва до Лимана: вінничани прощаються з хоробрим командиром зенітників
Детальніше
На Алеї Слави у Вінниці поховають воїна бригади «Червона Калина» Юрія Демішкана
На Алеї Слави у Вінниці поховають воїна бригади «Червона Калина» Юрія Демішкана
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше