Вінниця передала "мавік" захисникам на чернігівський напрямок

Вінниця передала "мавік" захисникам на чернігівський напрямок

17:16 20.06.2024

Ще один потужний квадрокоптер DJI Mavic 3 буде допомагати вести розвідку та відбивати ворога на чернігівському напрямку. Передали спецзасіб для бійців депутати Вінницької міської ради та координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Малінін та Олександр Чернега від імені всієї громади.

Зустрічі з військовими, як і комунікація, відбуваються регулярно, розповів Володимир Малінін. Бійці з різних військових формувань надсилають запити щодо найнеобхідніших речей для роботи на передовій, а команда міської ради разом з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом тим часом робить все можливе, щоб оперативно допомогти закрити ці потреби.

Це системна і постійна допомога. Впевнений, що депутати міської ради будуть надалі підтримувати запити від наших військових. Цьогоріч у бюджеті Вінницької громади на пріоритет «Безпека та оборона» передбачено близько 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей. З початку повномасштабного вторгнення ми на постійній основі співпрацюємо з 36 військовими частинами і намагаємось задовольнити їхні потреби у техніці, яка зберігає життя бійців та допомагає відбивати ворожі атаки, – сказав Володимир Малінін.

Вінниця передала "мавік" захисникам на чернігівський напрямок

Оборонець, який відвезе побратимам квадрокоптер на позиції, подякував за допомогу нашій громаді і зазначив, що це вже четверта передача техніки, яку отримує військова частина від Вінницької міської ради та Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Ви нам надавали допомогу і продовжуєте це робити. Для нас це має велике значення. Ми вдячні за цю допомогу – квадрокоптер “Мавік”, який будемо використовувати за призначенням під час виконання завдань. Він облаштований спеціальним тепловізором, який чудово все бачить в нічну пору доби, – додав військовослужбовець.

Нагадаємо, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил оборони України. А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно ключових принципів та пріоритетів: безпека та оборона, стійкість, турбота.

Нагадаємо, Вінницька громада продовжує допомагати українським військовим. Ледь не щодня оборонці отримують дрони, тепловізори, автівки… Ще одна форма допомоги - передача субвенцій.

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Зможуть на "нулі" прийняти душ та випрати речі: захисникам передали лазне-пральний комплекс
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше