Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців

Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців

15:58 19.06.2024

Вінницька громада продовжує допомагати українським військовим. Ледь не щодня оборонці отримують дрони, тепловізори, автівки… Ще одна форма допомоги - передача субвенцій.

Раніше одній з військових частин Національної гвардії виділили кошти, за які оборонці закупили необхідне обладнання. Серед іншого - Mavic 3T, радіостанції, мікроавтобус, а також інше специфічне обладнання для захисту від ворога. Крім того, сьогодні Вінницький міський голова Сергій Моргунов, секретар міської ради Павло Яблонський та заступник міського голови Андрій Очеретний оглянули паливозаправник, який був куплений та виготовлений спеціально на їхнє замовлення.

Ми постійно підтримуємо цю військову частину, яка базується на території нашої області. У ній служить чимало вінничан. Деякі їхні підрозділи воюють на східному та південному напрямках. Ми постійно на зв’язку із командиром частини. Був також запит на покращення побутових умов для військовослужбовців. Ми виділили кошти і на ці потреби. Залишаємося далі на зв’язку. Працюємо далі з запитами наших оборонців, - говорить Сергій Моргунов.

Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійцівПаливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців

Військові цієї частини виконують різні бойові завдання. Одних із кращих нацгвардійців, за поданням командира, відзначили подяками Вінницької міської ради.

Дякую кожному військовослужбовцю за вашу роботу. Знаю, наскільки це не просто. Але кожного дня ви демонструєте свої мужність та героїзм у захисті української держави, - звернувся до бійців командир військової частини. - Ми будемо надалі вдосконалюватися і виконувати ті задачі, які на нас покладені.

Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійцівПаливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців

Нагадаємо, нині Вінницька громада на постійній основі підтримує 36 військових формувань.

А згідно з дослідженням ГО "Громадський контроль", Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України. А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно ключових принципів та пріоритетів: безпека та оборона, стійкість, турбота.

На пріоритет "безпека та оборона" передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Нагадаємо, 1740 FPV-дронів, 107 Mavic 3-T та 12 автомобілів - це лише частина допомоги, яку Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб надав ЗСУ протягом травня. Щоб підсилити обороноздатність країни, команда МКГШ також передала військовим 20 прожекторів, 45 тепловізорів, 25 Bandera Power. А ще 250 тисяч сухих душів. 

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
95 захисників повернулись з полону: як пройшов обмін військовополоненими та кого повернули додому?
Детальніше