У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів

У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів

12:05 14.06.2024

1740 FPV-дронів, 107 Mavic 3-T та 12 автомобілів - це лише частина допомоги, яку Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб надав ЗСУ протягом травня. Щоб підсилити обороноздатність країни, команда МКГШ також передала військовим 20 прожекторів, 45 тепловізорів, 25 Bandera Power. А ще 250 тисяч сухих душів. 

Про це 14 червня інформують на сторінці Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Окрім цього, Захисники отримували окуляри та пульти керування для дронів, тепловізійні приціли, паливозаправник, екскаватор, мобільну лазню, баггі, продукти харчування, засоби гігієни та питну воду, - йдеться у повідомленні.

У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів

Впродовж травня Гумштаб також організував 13 заходів для дітей наших захисників, ВПО, з багатодітних родин та дітей-сиріт/напівсиріт в межах постійного Проєкту #ДітиМаютьПравоНаДитинство. Участь у заходах взяли 545 дітей.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022 року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.

Нагадаємо, три військові частини, бійці яких боронять нашу землю на різних напрямках, отримали підсилення. Це півтора десятка Mavic-3T, а ще 80 тисяч сухих душів – це кишенькові засоби гігієни, до набору яких входить губка, що піниться, та сухий рушничок. Це передали Вінницька міська рада разом з громадою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом.

Читайте також

Зможуть на "нулі" прийняти душ та випрати речі: захисникам передали лазне-пральний комплекс
Детальніше
Засоби РЕБ передали військовим Вінницька громада спільно з Гумштабом
Детальніше
Вінницька громада передала на фронт ще 3 «мавіки»
Детальніше
Вінницька громада передала бійцям ще 200 ударних FPV-дронів та 5 нічних Mavic 3T
Детальніше
Вінниця передала на фронт ще 50 FPV-дронів
Детальніше
До прифронтової Балаклії з Вінниці доставили потужний генератор
Детальніше