Вінниця передала дрони, тепловізори та сухі душі поліцейським, які виконують бойові завдання на фронті

Вінниця передала дрони, тепловізори та сухі душі поліцейським, які виконують бойові завдання на фронті

15:53 20.06.2024

Вінницька міська рада працює із різними запитами Сил безпеки та оборони. Днями міський голова Сергій Моргунов від Вінницької громади передав десять Mavic 3T, п’ять тепловізорів та п’ять тисяч сухих душів бійцям поліції Вінниччини.

Хлопці та дівчата, на рівні з іншими оборонцями, несуть службу на різних ділянках фронту. А таке обладнання, як зауважив начальник поліції Вінниччини Юрій Пархоменко, допомагає зберегти життя наших оборонців.

Частина поліцейських нині боронить країну на різних напрямках у складі штурмових батальйонів. Формується також черговий батальйон, де служитимуть вінничани – проводяться заходи що навчання особового складу та його оснащення, – говорить полковник, начальник поліції Вінниччини Юрій Пархоменко. – Це обладнання ми передамо і зведеному загону, і новоствореному стрілецькому батальйону. Ми чітко знаємо, що потрібно нашій розвідці, операторам БпЛА, снайперським підрозділам. Адже від оснащення підрозділів залежить життя наших хлопців та дівчат.

Вінниця передала дрони, тепловізори та сухі душі поліцейським, які виконують бойові завдання на фронті

Нині Вінницька громада, в координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, на постійній основі підтримує 36 військових формувань. У цьогорічному бюджеті громади на пріоритет «Безпека та оборона» закладено близько 1 млрд грн.

Місто залишається на зв’язку з оборонцями – працюємо з їхніми запитами відповідно до можливостей та повноважень, – розповідає міський голова Сергій Моргунов. – Ми знали, що формується новий батальйон, до складу якого входять вінничани, тому одразу відгукнулися на запит поліції Вінниччини. Зараз важливо об’єднувати зусилля задля допомоги нашим Силам безпеки та оборони. Сьогодні передали нічні «мавіки», тепловізори. найближчим часом очікуємо на поставку нової партії FPV-дронів, які закуповували за тендерною процедурою. Як тільки їх отримаємо – одразу передам нашим оборонцям.

Нагадаємо, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Вінницька громада продовжує допомагати українським військовим. Ледь не щодня оборонці отримують дрони, тепловізори, автівки… Ще одна форма допомоги - передача субвенцій.

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
95 захисників повернулись з полону: як пройшов обмін військовополоненими та кого повернули додому?
Детальніше