Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі

Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі

12:02 20.05.2024

Днями відбулася чергова передача для 3-ї окремої штурмової бригади. Захисники знаходяться в одній з найгарячіших точок фронту. 

Вінницька громада в координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передала військовим 240 FPV-дронів, 10 нічних Mavic 3Т, 5 зарядних станцій та 30 тисяч сухих душів.

У повномасштабній війні таке обладнання відіграє досить важливу роль. "Мавіки" працюють в аеророзвідці. Вони допомагають виявити ворога і врятувати багато життів наших бійців. А FPV-дронами винищується ворожа техніка та особовий склад противника, – говорить Ігор, представник 3-ї окремої штурмової бригади.

Представники цієї бригади завжди знаходяться в найгарячіших точках фронту.

Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов подякував Захисникам за їхню стійкість, мужність, героїзм та приклад для багатьох громадян.

Ми продовжуємо підтримку цієї бригади. Передаємо як субвенції, так і окреме обладнання: "мавіки", FPV, раніше – тепловізори, зарядні станції, паливо та інше необхідне. Головне, щоб все це берегло життя наших хлопців і допомагало їм нищити ворога, – додає Сергій Моргунов.

Підтримка військових залишається пріоритетним напрямом роботи для всіх громад Вінниччини, говорить голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Для областей, які знаходяться трохи далі від лінії фронту, – надзвичайно важлива та робота, яку виконують наші військові. Адже в цих регіонах може продовжувати працювати економіка, можуть створюватися робочі місця. Що зі свого боку дозволяє нашим громадам акумулювати кошти й направляти їх, зокрема, на допомогу військовим, – зауважує Вячеслав Соколовий.

Безпека та оборона

Цьогоріч із бюджету Вінницької громади на пріоритет «безпека та оборона» скерували близько 1 мільярда гривень. А Вінниця, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Нагадаємо, на сході України зараз надскладна ситуація, і військові потребують чималої підтримки у боротьбі з російськими окупантами. Тож для бійців 120 бригади територіальної оборони, які відбивають ворога на Харківщині та Донеччині, Вінницька міська рада разом з громадою та командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передала чергову партію допомоги — спецтехніку та автомобілі.

Читайте також

Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше
Посмертно нагородили чотирьох Героїв з Тульчинської громади
Детальніше
Відсвяткував річницю шлюбу з дружиною та двома дітками, а через два тижні загинув - Жмеринка попрощалась з Героєм
Детальніше
Понівечила могили Да Вінчі, Джуса та Павла Петриченка: поліцейські затримали 60-річну правопорушницю
Детальніше
Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше
У Вінниці сім'ям поліцейських, які загинули на фронті, вручили державні нагороди
Детальніше