У Вінницькій громаді ЦНАПи розпочали прийом військовозобов'язаних для оновлення даних

У Вінницькій громаді ЦНАПи розпочали прийом військовозобов'язаних для оновлення даних

11:54 20.05.2024

Відповідно до Закону України про мобілізацію з 18 травня 2024 року чоловіки віком 18-60 років мають оновити свої облікові дані в реєстрі військовозобов'язаних. Зробити це можна в усіх відділеннях ЦНАП «Прозорий офіс» (вул. Соборна, 59, просп. Космонавтів, 30, вул. Замостянська, 7, вул. Брацлавська, 85) та на віддалених робочих місцях адміністраторів в населених пунктах Вінницької міської територіальної громади.

Послуга з актуалізації даних надається громадянам безпосередньо під час візиту. Для її отримання громадянину потрібно мати при собі паспорт, РНОКПП (раніше – ідентифікаційний номер) та телефон.

Як зазначають у департаменті адміністративних послуг міськради, за перший день роботи сервісу – у суботу 18 травня – свої дані оновили 29 вінничан. В департаменті додають, що вони розпочали надання послуг з оновлення даних в усіх відділеннях вчасно, але сервіс працює в тестовому режимі, тож можливі затримки та перебої в роботі сервісу в перші дні через значний попит на цю послугу.

Відповідно до оновленого Закону України про мобілізацію, з 18 травня 2024 року чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів – до 16 липня 2024 року включно – повинні оновити свої облікові дані в реєстрі військовозобов’язаних. Зокрема, з 18 травня, військовозобов'язані мають уточнити свою фактичну адресу проживання, номер телефону, адресу електронної пошти (за її наявності).

Крім територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП), це можна зробити в електронному кабінеті застосунку Резерв+, а також у відділеннях Центрів надання адміністративних послуг.

Надання послуги у ЦНАПі відбувається в порядку живої черги або за попереднім записом.

Як потрапити на прийом

Прийом громадян у всіх відділеннях ЦНАПів «Прозорий офіс» здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 16:00. У суботу адміністратори ЦНАПів приймають відвідувачів з 09:00 до 14:00 в центральному (вул. Соборна, 59) та територіальному відділенні «Замостя» (вул. Замостянська, 7).

Дізнатись деталі та записатись на прийом можна, звернувшись до кол-центру «Прозорого офісу»: понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю з 08:30 до 17:00, в середу з 08:30 до 20:00 та у суботу з 09:00 до 15:00 за телефонами:

  • (0432) 65-50-50,
  • (067) 000-266-1,
  • (073) 000-266-1.

Нагадаємо, на Вінниччині протягом місяця триває процес отримання дозволів на в’їзд, перебування проживання та проведення робіт у прикордонній смузі. Посилення прикордонного режиму передбачає ряд обмежень для чоловіків мобілізаційного віку.

Читайте також

Посмертно нагородили чотирьох Героїв з Тульчинської громади
Детальніше
У Вінниці сім'ям поліцейських, які загинули на фронті, вручили державні нагороди
Детальніше
Повідомили про підозру жмеринчанину, який зняв і виклав у соцмережі переміщення гелікоптера ЗСУ
Детальніше
Українські захисники мають техніку для відбиття ворога: Вінницька громада підсилила армію
Детальніше
Уламки "шахеда" пошкодили об'єкт інфраструктури на Вінниччині
Детальніше
Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше