Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"

Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"

16:16 22.05.2024

Нову машину "швидкої" Подільський регіональний центр онкології отримав від закордонних друзів та "Подільської громади". Автомобіль укомплектований усіма зручностями для лікарів та пацієнтів.

Це вже друга автівка, яку передали партнери. Попередню машину медичний заклад отримав у березні минулого року.

Нагадаємо, Вінницьку міську лікарню швидкої медичної допомоги підсилили високотехнологічним обладнанням – наркозною станцією та транспортним апаратом штучної вентиляції легень. Техніку закупила громада міста-побратима Карлсруе. 

Embedded thumbnail for Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"

Читайте також

«Екологічний вікенд» у Вінниці сап-дошки, майстер-класи та 20 тисяч гривень донату для захисників
«Екологічний вікенд» у Вінниці: сап-дошки, майстер-класи та 20 тисяч гривень донату для захисників
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
Альма, Лара, Оскар і Грей вінницький притулок прилаштовує цілу собачу родину
Альма, Лара, Оскар і Грей: вінницький притулок прилаштовує цілу собачу родину
Детальніше
Ефект першого власника звідки на аукціоні Manheim з'являються практично нові машини з дисконтом до 30%
Ефект першого власника: звідки на аукціоні Manheim з'являються практично нові машини з дисконтом до 30%
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше