Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"

Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"

16:16 22.05.2024

Нову машину "швидкої" Подільський регіональний центр онкології отримав від закордонних друзів та "Подільської громади". Автомобіль укомплектований усіма зручностями для лікарів та пацієнтів.

Це вже друга автівка, яку передали партнери. Попередню машину медичний заклад отримав у березні минулого року.

Нагадаємо, Вінницьку міську лікарню швидкої медичної допомоги підсилили високотехнологічним обладнанням – наркозною станцією та транспортним апаратом штучної вентиляції легень. Техніку закупила громада міста-побратима Карлсруе. 

Embedded thumbnail for Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"

Читайте також

Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
159 штрафів за перевантажені фури на Вінниччині область в цьому антирейтингу на другому місці в Україні
159 штрафів за перевантажені фури на Вінниччині: область на другому місці в українському антирейтингу
Детальніше
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Місто-побратим із Литви передало Вінниці машину для ліфтових аварійних бригад
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше