У Вінниці розпочали капремонт стиків стінових панелей ще однієї багатоповерхівки

У Вінниці розпочали капремонт стиків стінових панелей ще однієї багатоповерхівки

15:58 22.05.2024

Підрядник розпочав капремонт стиків панелей в житловому будинку на вулиці Стельмаха, 49. Роботи, які виконують в межах підготовки до опалювального сезону, допоможуть зменшити втрати тепла в будинках та рівень вологості, покращать зовнішній вигляд будинків, а також їхню довговічність та комфорт проживання. 

Оновлення міжпанельних швів виконують над 1 та 4 під’їздами.

Виконання робіт передбачає проведення гідроізоляційних робіт. Це дозволить запобігти руйнації конструктивних елементів будівлі.

Міжпанельні шви є тим конструктивним елементом панельних будівель, який найбільше зношується, тож з часом їхнього оновлення потребують практично всі будинки такого типу. Гідроізоляційні роботи дозволяють уникнути погіршення стану міжпанельних швів під дією вологи та покращити комфортність проживання в таких будинках, – каже директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

За його словами, попри війну, потрібно дбати про стійкість нашої інфраструктури, адже це питання безпеки та комфорту вінничан. Тож попри зниження видатків на роботи капітального характеру над найбільш критичними об'єктами потрібно працювати уже зараз, не відкладаючи на потім.

Ці роботи дозволять продовжити термін експлуатації панельних будинків, зменшити втрати тепла в опалювальний період та рівень вологості в помешканнях, який може підвищуватися внаслідок розгерметизації панельних швів, – додає директор департаменту.

Загалом у Вінниці нараховують близько 300 багатоповерхівок панельного типу. Торік на замовлення департаменту житлового господарства вдалось відремонтували стики панелей 10 будинків. Цього року в місті уже виконали аналогічні роботи на двох будинках. Як і минулого року, усі капітальні ремонти міжпанельних швів нині виконують за ініціативою мешканців та на умовах співфінансування. Левову частку витрат бере на себе міський бюджет.

Нагадаємо, у Вінниці завершили капітальний ремонт ліфта в четвертому під'їзді багатоквартирного будинку на вулиці Генерала Григоренка, 67. Роботи виконали на умовах співфінансування, більшість витрат покрили бюджетним коштом. Це вже четвертий ліфт, оновлений в місті з допомогою міського бюджету з початку року.

Читайте також

Старі чавунні труби замінюють на нові: у Вінниці ремонтують систему каналізування у багатоповерхівці
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці капітально ремонтують покрівлю будинку на вулиці Стрілецька, 3
Детальніше
Вже понад тисяча вінницьких будинків зареєстрували об'єднання співвласників
Детальніше
Вінницькі студенти побували на будівництві муніципальної багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт внутрішньобудинкових систем опалення ще двох будинків
Детальніше