Вінницькі тхеквондисти гідно відзначились на всеукраїнських змаганнях

15:33 30.11.2023

З 24 по 26 листопада в Здолбунові відбувся Відкритий Всеукраїнський рейтинговий турнір «Діти України», а також чемпіонат України серед дорослих з тхеквондо (ВТФ).

Спортсмени Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи №2 у підсумку обох змагань здобули «золото», «срібло» та чотири «бронзи».

Переможців та призерів змагань підготували тренери:

• Володимир Багнета,
  • Аліна Новинюк,
  • Анна Русавська,
  • Валерія Чечель.

Так за результатами Відкритого Всеукраїнського рейтингового турніру «Діти України» з тхеквондо (ВТФ) золоту нагороду здобув Артемій Соловей у категорії юнаки 27 кг.

«Срібло» виборов Роман Соловей (категорія юнаки 48 кг). А «бронзу» – Ілля Головатюк (кадети, ростова категорія + 180 см), Артур Мазур (молодші юнаки, 28 кг).

Як розповіла тренерка-викладачка МДЮСШ №2 Аліна Новинюк, вінничани отримали рейтингові бали для потрапляння у Національну збірну України та покращили змагальний досвід, оскільки у Всеукраїнських змаганнях беруть участь найкращі спортсмени країни.

Вітаю команду із гарним закінченням року. Величезна подяка Збройним Силам України за можливість тренуватися, виступати та досягати високих результатів, – наголосила тренерка Аліна Новинюк. – Так, Артемій Соловей вперше виборов «золото» на рейтинговому турнірі, провівши успішно три поєдинки, один з яких закінчив достроково!

До речі, Артемія тренує також Анна Русавська, яка була єдиною представницею Вінницької області у складі суддівській колегії та рефері обох змагань у Здолбунові. Тут вінницькі тхеквондисти відзначились і на чемпіонаті України серед дорослих.

Призову скарбничку бронзовими нагородами поповнили Владислав Соболєв (80 кг) та Артем Малюшко (87 кг).

Змагання пройшли успішно, у них взяли участь спортсмени майже з усіх областей України. Мінімальну поставлену задачу дорослі спортсмени виконали, – прокоментував тренер Володимир Багнета.

Світлана Куліш, яка виконує обов’язки директора Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи №2 зазначила, що спортивні заходи були організовані на високому рівні, тож вихованці відділення тхеквондо (ВТФ) мали чудову можливість у чергове спробувати свої сили та відточити майстерність.

Наші спортсмени гідно представили Вінницю на цих змаганнях. Звичайно, завжди, є до чого прагнути, особливо після аналізу помилок виступів спортсменів. Ці змагання є одними з останніх у сезоні. Згодом, за його підсумками, тренери плануватимуть відповідну роботу для досягнення цілей у новому році, – говорить Світлана Куліш.

Нагадаємо, вінницькі тхеквондисти стали срібними призерами турніру Ramus Open у Болгарії. Про це інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу