Вінницькі тхеквондисти привезли “срібло” з турніру у Болгарії

11:34 06.11.2023

Вінницькі тхеквондисти стали срібними призерами турніру Ramus Open у Болгарії.

Про це інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

Міжнародний рейтинговий турнір Ramus Open з тхеквондо (олімпійська версія ВТФ) проходив вихідними у Софії (Болгарія). За медалі змагалися 250 учасників із 15 європейських країн. Участь у цих престижних змаганнях взяли двоє юних вінничан, - йдеться у повідомленні.

Спортсмена відділення тхеквондо Вінницької обласної спортшколи «Колос» Артема Семенюка тренує його мама Тамара Карапетян-Семенюк, у минулому — чемпіонка світу та Європи з самбо.

А Дмитро Подолян представляв вінницький Центр олімпійського тхеквондо Red Sun. Його готували до міжнародних змагань Леонід Кулаковський і Тамара Карапетян-Семенюк.

На турнірі Ramus Open Артем Семенюк і Дмитро Подолян вибороли срібні нагороди, а також важливі міжнародні рейтингові бали.

Міжнародні рейтингові бали необхідні для майбутнього входження до складу національної збірної команди України. А також для участі у чемпіонаті Європи 2024 року з олімпійського тхеквондо.

Нагадаємо, у столиці Румунії проходили рейтингові міжнародні змагання «Romania Open», етап кубка Світу під назвою «Drakula Open 2023». У тяжких поєдинках троє вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 вибороли золоту, срібну та бронзову медалі з тхеквондо ВТФ.

Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників
Три пікапи, 60 FPV-дронів і 6 Mavic 3T: чергова допомога Силам оборони