Вінницькі каратисти вибороли дев'ять медалей на змаганнях у Києві

15:50 27.11.2023

Вінницькі каратисти привезли дев'ять медалей різного гатунку з відкритого Кубку Києва.

Про це інформує Вінницький зендокай карате клуб “Gladiator”.

25 листопада пройшов відкритий Кубок Києва із Зендокай Карате-до 2023. На турнір з’їхалося понад 250 спортсменів. Наші бійці вибороли дев'ять медалей різного ґатунку: перших місць - два, других місць - два, і третіх місць - п’ять, - йдеться у повідомленні.

• Деребуха Єлізавета.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з кіокушинкай карате проходив в угорському місті Дебрецені. Під час змагань збірна України виборола перше загальнокомандне місце. Свій вагомий внесок у перемогу зробила, зокрема вінничанка Дар’я Хомрійчук, яка завоювала срібну медаль.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу