Вінницькі правоохоронці взяли участь у забігу Acting for survivors

Вінницькі правоохоронці взяли участь у забігу "Acting for survivors"

16:03 27.11.2023

26 листопада поліцейські стали учасниками Всеукраїнського забігу "Acting for survivors" (Діємо на користь постраждалим). Метою заходу є прояв небайдужості до постраждалих, які пережили або й досі перебувають в стані насильства.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Ми першими реагуємо на повідомлення про домашнє насильство, займаємось профілактичною роботою та надаємо усі поліцейські послуги постраждалим. До цієї проблеми необхідно привертати якомога більше уваги аби запобігти вчиненню злочинів та захистити потерпілих. І підхід повинен бути комплексним – із залученням усіх відповідних служб та громадськості, - зазначила начальниця сектору протидії домашньому насильству Вінницького районного управління поліції Марія Дзюбенко.

У заході взяли участь працівники сектору протидії домашньому насильству Вінницького райуправління правоохоронці управління патрульної поліції Вінниці вихованці спортивних шкіл міста, студенти, представники ДСНС, Центру пробації, громадських організацій, а також небайдужі вінничани. Такими заходами ми намагаємось привернути увагу до злочинів насильства, які вчиняють російські військовослужбовці, а також донести інформацію до громадськості про способи отримання допомоги постраждалим.

Вінницькі правоохоронці взяли участь у забігу "Acting for survivors"

Під час забігу правоохоронці розповідали учасникам заходу про види вчинення домашнього насильства, роздавали інформаційні буклети та листівки. Поліцейські інформували громадян про спеціальні служби та їх номера телефонів, за якими можна звернутися, якщо ви потерпаєте від домашнього насильства або знаєте людей, які потребують допомоги.

Марафон розпочався у місті Ірпінь, який став своєрідним трагічним пам’ятником російського вторгнення в Україну. Учасники бігли так званою “дорогою життя” – єдиним шляхом, яким місцеві мешканці евакуйовувалися під ворожими обстрілами під час повномасштабного вторгнення.

Захід організували виконавчі органи міської влади, зокрема представники Вінницького міського центру соціальних служб спільно з фахівцями комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Куди телефонувати

Вкотре нагадуємо, якщо ви або хтось із ваших рідних чи знайомих зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує така загроза, пам’ятайте, що найголовніше правило – не мовчати!

Негайно зателефонуйте до поліції за номером 102 або ж за телефонами: 

  • 15-47 - цілодобова безплатна «гаряча лінія»; 
  • 0 800 75-04-75 (з 09.00 до 18.00) – обласна лінія довіри із запобігання насильству;
  • (050) 258-56-43, (050) 901-91-67 – мобільні бригади соціально-психологічної допомоги;
  • 116-123, 0 800 500-335 – анонімна безплатна Національна «гаряча лінія».

Нагадаємо, у межах Міжнародної акції "16 днів проти насильства" на стадіоні Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 відбувся забіг "Acting for survivors". У заході взяли участь вихованці спортивних шкіл міста, студенти, представники ДСНС, Національної поліції, Центру пробації, громадських організацій, а також небайдужі вінничани. 

Читайте також

Регіональні сервісні центри МВС відтепер видають довідки про перерахунок пенсії
Детальніше
У Вінниці жінка на електросамокаті потрапила під колеса Volkswagen
Детальніше
У Вінниці зупинили водія ВАЗу - був під дією двох наркотиків
Детальніше
У Вінниці відбулось нагородження призерів Відкритого чемпіонату громади з футзалу
Детальніше
Вкрав 300 тис. грн бюджетних коштів на ремонті даху вінницької багатоповерхівки
Детальніше
Вінничан застерігають - не спокушайтесь на пропозиції «купити» посвідчення водія
Детальніше