Вінничанка привезла "срібло" чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

16:11 04.07.2023

Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате проходив в угорському місті Дебрецені. Під час змагань збірна України виборола перше загальнокомандне місце. Свій вагомий внесок у перемогу зробила, зокрема вінничанка Дар’я Хомрійчук, яка завоювала срібну медаль.

Про це 4 липня інформує Вінницька міська рада.

На чемпіонаті змагалися юнаки та дівчата 2007-2008 р.н., юніорки, юніори та молоді спортсмени. На татамі зібралися дуже сильні каратисти зі всієї Європи. Дар’я продемонструвала високі вольові якості. Вона перемогла спортсменку зі Швеції, Болгарії та Польщі, поступившись у фіналі лише представниці України, - йдеться у повідомленні.

Дар’ї шістнадцять років. Її тренує Олександр Вихованець. До речі, на ці змагання до збірної України потрапив іще один вінничанин - Артем Бесараб. Тренує спортсмена Олександр Яцик.

Вдячні Збройним Силам України за можливість змагатися і перемагати на спортивному фронті та прославляти нашу Україну! - каже тренер Олександр Вихованець.

Загалом збірна України завоювала на цьому чемпіонаті 16 золотих, 11 срібних та 16 бронзових нагород.

Нагадаємо, 5-й чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації проходив у місті Варослод (Угорщина). У ньому змагалися юнаки віком до 16 років із 11 країн. А саме спортсмени з Китаю, США, Чехії, Румунії, Словаччини, Словенії, Хорватії, Молдови, Угорщини, Польщі та України. Вінничани, які виступали у складі Національної збірної, продемонстрували високі вольові якості та додали до медальної скарбнички 9 нагород.

Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу