Вінницька "Нива" в гостях забила три сухих м’ячі "Рубікону"

10:53 31.05.2021

Оновлена "​​Нива" досить сильно проводить другу половину чемпіонату України та з прицілом на наступний сезон прагне фінішувати якомога вище. Є реальні шанси поборотися за шосте місце. Для цього вінничанам треба було виграти в Київській області.

"Рубікон" виглядав відповідним суперником: 11-е місце, мав на сім очок менше, сім турів безвиграшної серії – за цей час столична команда набрала всього два очки.

Оптимізму вболівальникам  додавало й повернення після відбуття дискваліфікації до основи провідного захисника Вадима Хохлова. А також те, що у заявці в запасі було 10 футболістів. Тож тренеру Володимиру Циткіну було ким підсилювати гру.

Але перший тайм показав, що досить непоганий за іменами склад "Рубікона" спроможний гідно боротися. Кияни досить активно почали матч, і нивівцям довелося відбиватися. В одному моменті гравець господарів поля   Пилипенко навіть відправив м’яча у ворота "Ниви", але з офсайду, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

"Нива" непогано діяла в захисті, але спочатку важкувато створювала гольові моменти. За дебютний відрізок можна згадати лише шанс у Загорулька, але граючий президент не зміг переграти кіпера. Перспективним був штрафний за 23-й хвилині, проте Загорулько не влучив у ворота метрів з 20-и. На 30-й хвилині з правого кута воротарського запустив м’яча вище воріт Георгієв. Він же неточно пробив головою після флангової подачі.

Перед перервою і кияни провели кілька масованих атак, в центрі уваги яких був Тищенко. А після перерви досвідчений вінгер "Рубікону" Зарічнюк перевірив кіпера Гурідова потужним пострілом, - додають у пресслужбі.

"Нива" в другому таймі за підтримки власних вболівальників на трибунах заграла активніше. І розписалася в чужих воротах тричі. Спочатку після подачі кутового Петрук скинув м’яча головою, і Артур Загорулько чудово вдарив через себе. 0:1.

Надалі "Нива" контролювала хід гри. Наша команда зміцнила свою перевагу, коли Ігор Маляренко головою замкнув кутовий після подачі Георгієва. 0:2!
Коли активний Браславський, який вийшов на заміну, заробив штрафний, Максим Зеленевич, з правої ноги блискуче обгорнув м’яча вздовж стінки – 0:3.
Отже, "Нива" обійшла "Чайку", і з 27 очками вийшла на шосте місце за підсумками 24 туру. Наступну гру вінницькі футболісти проведуть 4 червня – вдома проти одного із лідерів, ФК "Епіцентр" (Дунаївці).

Нагадаємо, “Нива” (Вінниця) зіграла у бойову нічию з галицькими “Карпатами”.

Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації
Вінницькі баскетболісти стали чемпіонами України серед чоловічих команд
«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях