“Нива” (Вінниця) зіграла у бойову нічию з галицькими “Карпатами”

12:33 24.05.2021

У першому колі чемпіонату України галичани перемогли “Ниву” вдома – 4:2. Після зимової перерви наша команда посилила склад і покращила результати.

Тож вболівальники, які вперше за останній рік були допущені на трибуни, розраховували на реванш. Гра проходила 23 травня на стадіоні вінницького СК “Нива”.

До гри суперники підійшли не в оптимальних складах. У нас травмувався напередодні Білик, продовжує відбувати дискваліфікацію центральний захисник Хохлов. У гостей  не вдається відновитися аргентинському вінгеру Патанеллі – гучне зимове придбання “Карпат” ще лікується. Не було навіть у запасі досвідченого форварда “Карпат” “Халка”-Худобяка, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Перший тайм вийшов безгольовим. Лише на 32-й хвилині галичанин Авраменко вперше пробив у бік воріт. У вінничан можна пригадати лише момент, коли Маляренко не зміг зачепитися за м’яча після довгої передачі. Пізніше сильно бив Кучер, але влучив в одноклубника Загробського, героя попереднього матчу "Ниви".

А на 37-й хвилині подачу Зеленевича з лівого флангу на дальній штанзі замикав головою Георгієв, але не влучив у ворота. Це був найбільш небезпечний момент першого тайму на дві команди, - додають у пресслужбі.

В другому таймі гра булав цікавішою. На 61-й хвилині  дальнім ударом Зеленевич потурбував ворота Зеленського, і це був перший удар у рамку воріт (на той момент 2/3 гри). На 72-й хвилині воротар “Карпат” відбив удар Гемеги після зміщення з флангу.

Далі сталася прикра помилка нивівців в обороні. Після скидки Мердеєва Калітов промахнувся повз м’яча, а Семчук, який увірвався у карний майданчик, був збитий Кучером. Роман Лебідь з 11-метрів не залишив шансів Гурідову – 0:1. Восьмий гол півзахисника галичан при чотирьох асістах.

Гості могли б ще закріпити свій успіх, але більше це їм не вдалося. Після паса Георгієва Загорулько впав у карному майданчику (після контакту з Поручинським). Граючий президент з “точки” пробив неідеально, і воротар відбив  м’яч рукою.

В кінцівці гри був видалений захисник гостей Нікітюк, а в більшості “Нива” врятувалася. Георгієв повторно завантажив м’яча у штрафний, і Максим Зеленевич головою підсік м’яча у ворота – 1:1.

Нагадаємо, футбольні команди “Чернігів” і “Нива” (Вінниця) розійшлися на полі миром.

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»