Футбольні команди “Чернігів” і “Нива” (Вінниця) розійшлися на полі миром

11:54 17.05.2021

В рамках 22-го туру чемпіонату України з футболу вінницька “Нива” в гостях провела поєдинок із  сусідом по турнірній таблиці групи “А” Другої ліги – ФК “Чернігів”.

Нагадуємо, торік матч цих суперників у рамках попереднього етапу Кубку України не відбувся, адже гості не змогли прибути до Вінниці  (їм була зарахована технічна поразка). Згодом наші футболісти здолали чернігівців із рахунком 2:0 – це була перша перемога нивівців у поточному чемпіонаті країни. 15 травня команди провели вже третю гру в сезоні.

На матчі була дозволена присутність глядачів. “Ниву” на трибунах підтримували близько двох десятків вболівальників, частина яких дісталася Чернігова велосипедами, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Вінницькі футболісти почали дуже активно і мали можливість відкривати рахунок вже на стартових хвилинах. Після подачі кутового Ігор Маляренко пробив поруч зі штангою після навісу Борячука. Пізніше Артур Загорулько пробивав зльоту із-за меж карного майданчику, але в рамку не влучив.
Водночас чернігівці непогано діяли на контратаках. Спочатку Сердюк пробився в руки Гурідова. А на 14-й хвилині одна з атак господарів стала результативною! У чужій штрафній Андрій Макаренко підібрав м’яча і зробив простріл. В’ячеслав Койдан в один дотик перевів м’яча повз голкіпера 1:0.

Але ще до перерви після швидких проривів лівим флангом нивівці забили два м’ячі. На 26-й хвилині з флангу Борячук здорово відпасував на хід Загробському, і той пробив через захисника Борща у сітку – 1:1. А ще через 10 хвилин гарматним пострілом зі схожої позиції у карному майданчику відзначився Ярослав Браславський. 1:2! Вінничани швидко довели, що приїхали у Чернігові виключно за 3 очками.

На жаль, одразу після перерви підопічні Володимира Циткіна розгубили цю перевагу. На 46-й хвилині Олексій Зенченко ударом під поперечину зрівняв рахунок – 2:2. Обидві команди намагалися вирвати перемогу, але більше голів у цьому матчі глядачі не побачили.

На 81-й хвилині врятував свою команду Олександр Ширай, який потягнув із-під поперечини складний м’яч після удару головою з пари метрів Івана Петрука. Через кілька хвилин схожий момент був у Маляренка, але він пробив вище цілі. Небезпечний момент “Нива” мала на 88-й хвилині, але Загорулько після подачі кутового влучив у штангу! Через пару хвилин Маляренко із-за меж карного майданчику запустив вище воріт. В кінцівці перемогу міг вирвати “Чернігів”: після подачі Ментея удар Чауса з пари метрів  відбив кіпер. Добивав Зенченко, але з лінії воріт м’яча вибив Калітов.

Нагадаємо, “Нива” (Вінниця) здолала лідера групи “Ужгород”.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024