Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken

Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken

14:15 21.06.2024

Вінницька громада у координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом продовжує допомагати бійця Головного управління розвідки.

Сьогодні Вінницький міський голова Сергій Моргунов разом із секретарем міської ради Павлом Яблонським, заступником міського голови Андрієм Очеретним та депутатами міської ради, координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світланою Яровою, Наталією Літвіновою та Наталією Панчук передали військовим десять нічних «мавіків» та десять тисяч сухих душів.

Характер війни змінюється навіть не з кожним місяцем, а з кожним днем. Ця війна показала, що вже не так актуальні танки чи БТР, як технічні засоби ураження, якими можна працювати на відстані. Ми вражаємо ворога на різних дистанціях. Ця війна показала необхідність технічних засобів розвідки та засобів ураження – таких, наприклад, як Mavic. На жаль, це все розхідний матеріал, тому ми повинні весь час поповнювати їхні запаси. Такі дрони на передовій вкрай необхідні, – зауважив боєць спецпідрозділу Kraken.

Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken

Про фаховість бійців Головного управління розвідки Міністерства оборони України знають усі, підкреслив міський голова Сергій Моргунов. Вінницька громада підтримує різні спецпідрозділи ГУР МО.

На сьогодні ми в тій чи іншій формі допомагаємо понад 50 військовим формуванням. Серед них є і спецпідрозділи ГУР. У одному з таких спецпідрозділів воює і депутат міської ради. Тому ми будемо лише посилювати цю роботу. Залишаємося на зв’язку з захисниками. Найближчим часом очікуємо на чергову поставку FPV-дронів. Будемо розподіляти їх між воїнами відповідно до їхніх запитів, – додав Сергій Моргунов.

Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken

Нагадаємо, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022 року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Вінницька міська рада працює із різними запитами Сил безпеки та оборони. Днями міський голова Сергій Моргунов від Вінницької громади передав десять Mavic 3T, п’ять тепловізорів та п’ять тисяч сухих душів бійцям поліції Вінниччини.

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
95 захисників повернулись з полону: як пройшов обмін військовополоненими та кого повернули додому?
Детальніше