Вінничан та гостей запрошують на вікенд "Територія SUN: Відновлення"

Вінничан та гостей запрошують на вікенд "Територія SUN: Відновлення"

15:35 21.06.2024

В останній вікенд червня на "Території SUN" у Вінниці заплановано презентувати концепцію ревіталізації колишнього дитячого санаторію імені М. Коцюбинського та представити пілотні активності в рамках майбутньої її реалізації.

Громадсько-культурний захід "SUN Territory" проходитиме в рамках реалізації Стратегії розвитку культури Вінницької МТГ до 2025 року за підтримки програми #EU4Culture, який фінансується Європейським Союзом та реалізовується Goethe-Institut Ukraine.

"Територія SUN" збиратиме у своєму затишному, сповненому сонцем і життя просторі талановитих митців, громадських активістів, мешканців та приїжджих. Програма складатиметься з освітніх та мистецьких активностей, воркшопів, лекцій та акустичних музичних виступів. На відвідувачів чекають:

  • лабораторія візуальних практик;
  • лекції на тему екології та ревіталізації просторів;
  • воркшопи та майстеркласи;
  • дерев'яні ігри, ремесла.
Вінничан та гостей запрошують на вікенд "Територія SUN: Відновлення"

Організатори прагнуть показати ресурс для відновлення, який може забезпечити цей простір, через новітні культурні, освітні, екологічні та урбаністичні заходи. Однією з ключових подій стане презентація концепції розвитку та ревіталізації колишнього санаторію ім. М. Коцюбинського для створення мистецької платформи та рекреаційної зони з можливостями активного відпочинку і туризму. Над її створенням працювали фахівці з різних міст України в рамках трьох тематичних резиденцій.

Локація за адресою вул. Синьоводська (колишня Маяковського), 243 буде відкрита для відвідувачів 29 і 30 червня з 12:00 до 20:30. Вхід вільний.

Основна програма та деталі публікуватимуться на сторінках Вінницької міської ради, "Культурний Код.Вінниця" та проєкту "Територія SUN".

Нагадаємо, розширене засідання робочої групи з ревіталізації колишнього дитячого санаторію імені М. Коцюбинського відбулося у туристичному хабі Вінниці. Ця робоча група створена для опрацювання результатів грантового проєкту ГО "Мистецьке об'єднання "Плай" "Platform of Action: розвиток Території SUN" (за підтримки Ґете-Інституту в рамках програми EU4Culture), який покликаний сформувати та винести на широке обговорення сталу концепцію розвитку простору на Старому місті.

Читайте також

Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Вишиті рушники, сорочка матері та фото з родинного архіву. Що ще можна побачити на виставці?
Детальніше
Спека не спаде, прогноз погоди на 12 липня
Детальніше
Шоколадний івент: для вінничан влаштували "смачне" свято напередодні Міжнародного дня шоколаду
Детальніше
Вінниччина відправила на відпочинок до «Артек-Буковель» 131 дитину
Детальніше