Вінницька дитяча "Нива" дебютувала на обласному турнірі

10:39 01.02.2022

Наймолодші нивівці – футболісти п'яти-шести років непогано виступили на своєму першому турнірі, причому проти на рік старших опонентів. Воно проходило у залі спортивного клубу "Нокаут".

На обласному змаганні серед дітей "Нива" виграла два матчі із рахунками 1:0 і 2:0. Також дві гри програли – 0:2 і 1:4. В підсумку – гідне п'яте місце серед десяти команд. Так би мовити, "золота середина".

Наша команда показала хороший дитячий футбол і  подарувала свято для вболівальників. Дякуємо дітям за чудову гру, а батькам – за підтримку, – прокоментував наставник команди Юрій Коваль. – Команда займається лише чотири місяці, і це було її перше змагання. Непоганий результат проти на рік старших опонентів засвідчує те, що ми рухаємося у правильному напрямку.

Нагадаємо, у Бучі, що в Київській області, завершився Всеукраїнський дитячий футбольний турнір "Джерело Forest Cup". Вінницька дитяча футбольна команда "Нива" здобула бронзу.

У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"