Вінничанин відмовився потиснути руку іранцю на чемпіонаті світу

12:13 30.05.2023

Вінничанин Іван Чупринко відмовився потиснути руку іранцю під час нагородження на чемпіонаті світу з жиму лежачи. Адже спортсмен розуміє, де зроблено дрони, які практично щодня атакують Україну.

Спортсмени стояли на п’єдесталі поруч. Азійський пауерліфтер кілька разів пропонував українцю потиснути руку, а потім запитував, чому той відмовляється… Іван відмовився і від спілкування.

За інформацією Спортивного комітету України, у місті Сан-Сіті (ПАР) завершився чемпіонат світу з класичного жиму лежачи. Національна команда України завоювала вісім нагород:

• Іван Чупринко забезпечив собі дві золотих нагороди у своїй ваговій категорії до 74 кг (класичний жим лежачи та жим лежачи в екіпіруванні) і став абсолютним чемпіоном із новим світовим рекордом - 300,5 кг
  • Анна Рикун підкорила штангу вагою 110 кг та завоювала найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 63 кг
  • Оксана Мотрунчик вперше стала вперше чемпіонкою світу у ваговій категорії до 47 кг
  • Богдан Бонь зафіксувавши штангу вагою 222,5 кг став срібним призером
  • Андрій Баленков також посів другу сходинку у ваговій категорії до 83 кг з результатом 270 кг
  • У ваговій категорії до 57 кг бронзовою призеркою, з новим рекордом України 140 кг, стала Оксана Ведмід.

Чоловіча збірна України стала третьою у командному заліку.

Нагадаємо, пауерліфтер із Вінниці Іван Чупринко здобув пальму першості на чемпіонаті світу з класичного жиму лежачи у ваговій категорії до 74 кг. Про це на своїй сторінці в телеграм та Фейсбук розповів очільник громади Сергій Моргунов.

У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Детальніше
Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Детальніше
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
Детальніше
"Вінницькі вовчиці" привезли нагороди з Чемпіонату України та готуються до наступних змагань