Вінничани прощаються з героїнею АТО, життя якої забрав лейкоз

Вінничани прощаються з героїнею АТО, життя якої забрав лейкоз

08:38 15.05.2021

“Сьогодні Вінниця в скорботі… Перестало битися серце Ольги Гранецької…” Про це 14 травня написала у Фейсбук вінницька волонтерка Олена Верлан-Кульшенко.

Снайперка-розвідниця Ольга Гранецька буде першою жінкою на Алеї Героїв у Вінниці. Прощання з нею відбудеться в неділю 16 травня о 12:00 у вінницькому Будинку офіцерів.

Ольга народилася 27 квітня 1983 року на Козятинщині, в селі Юрівка (Вінницька область). Зростала в патріотичній сім'ї, після школи отримала спеціальність "бухгалтер сільгоспвиробництва". Однак 23.01.2007 року зробила свій вибір і підписала контракт в Козятинському РВК. Служила радіотелеграфісткою в 101 окремому полку зв'язку (з 2012 року в/ч А1660). З початком російсько-української війни всіма силами прагнула потрапити на фронт і у 2016-му році змогла перевестися до бойової бригади - 93 ОМБр "Холодний Яр". Пройшовши підготовку разом з бійцями ДБ "Карпатська січ" у складі бригади - воювала в артрозвідці (батарея управління та артилерійської розвідки). Завжди мріяла займатися снайперською роботою, тому вже у 2017 році перевелася до 131-го окремого розвідувального батальйону, відмінно закінчила снайперські курси й з того часу виконувала бойові завдання на посаді снайпера-розвідниці (2-ї категорії) у першій розвідроті, - читаємо у некролозі.

Вінничани прощаються з героїнею АТО, життя якої забрав лейкоз

Відомо, що з минулого року жінка боролася з хворобами та вперто прагнучи повернутись на війну після операцій. Але кілька тижнів тому стан різко погіршився, 14 травня гострий лейкоз здолав її у Головному військовому клінічному госпіталі у місті Київ.

Оля обожнювала спорт і тварин, мала загострене почуття справедливості, відстоювала ідеали українського націоналізму й завжди дбала про тих, хто поруч, більше ніж про себе. Залишилась матір, Гранецька Любов Данилівна, і двоє сестер - Ірина Гранецька, з якою народилася в один день, і старша - Вікторія Гранецька-Стафійчук. Вона ненавиділа публічність, не гналася за званнями, посадами та нагородами - усі ці роки сумлінно робила свою роботу на службі та на війні простим старшим солдатом. Усе її життя - тихий подвиг, - додає Олена Верлан-Кульшенко.

Вінничани у соціальних мережах висловлюють співчуття рідним і близьким з приводу цієї втрати.

Як шкода, що уходять такі люди. Співчуття рідним і близьким, - пише Валерій Шалига.

Дуже шкода молоду дівчину! Їй царство небесне, а родині - сил та мужності, щоб жити і пам'ятати, - коментує Тетяна Брайлян.

Страшна новина. А хто ж тепер буде годувати фронтових котиків? - додає Катя Христич.

Тихий подвиг... Вибач ... Так відбувається завжди, Царство Небесне… - висловлюється Інга Безушко.

Це жах! Такі люди потрібні на землі. Мої співчуття рідним, тримайтеся! - пише Ірина Даневська.

Мої щирі співчуття. Тримайтесь. Вічна пам'ять та слава героям, - коментує Андрій Варовей.

Нагадаємо, у Ладижині померла досвідчений лікар місцевої лікарні.

Читайте також

Вінниця прощається з полеглим Героєм Вячеславом Романюком
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше
Більшість життя присвятила службі в органах місцевого самоврядування - Вінниця попрощалася з Оленою Зверхановською
Детальніше
Під колесами Audi загинув 56-річний велосипедист з Вінницького району
Детальніше
Вінниця прощається із 24-річним Героєм-кулеметником
Детальніше
На Вінниччині рятувальники дістали з криниці мертву жінку та ледь живого чоловіка
Детальніше