Вінничанка здобула “срібло” на чемпіонаті серед спортсменів із порушенням слуху

13:08 02.12.2023

Вінничанка Софія Оленич здобула “срібло” на 15 чемпіонаті Європи серед спортсменів із порушенням слуху.

Софія виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу у вправі ПП-міх змішана вправа (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів). У вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, 60 пострілів) спортсменка посіла четверте місце і виконала норматив майстра спорту.

Дівчина — вихованка Вінницького регіонального центру «Інваспорт».

Успішний виступ

Змагання тривали з 26 листопада по 2 грудня у німецькому місті Поінг, їх учасниками стали дефлімпійці з таких країн:

• Чехії.

Україну на європейській першості представляли 12 спортсменів та спортсменок з Кіровоградської, Вінницької, Сумської, Волинської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської та Одеської областей – по шестеро стрільців з пістолета й гвинтівки.

Збірна України стала першою у командному медальному заліку, вигравши шість золотих та по дві срібні й бронзові медалі європейської першості. Українці стали чемпіонами Європи в усіх дисциплінах.

Нагадаємо, у селі Баранинці Ужгородського району, Закарпатської області проходив чемпіонат України з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років. Вінницю на змаганнях представляли п’ятеро вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи №5, які здобули дві бронзові нагороди.

Доброволець, який втратив зір на війні, протестував систему безбар’єрності в поліції Вінниччини
Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»